Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mihez kezdjek magammal, ha 23...

Mihez kezdjek magammal, ha 23 éves koromra egy semmirekellő, elkenődött, takony lettem és semmihez sem értek az életben?

Figyelt kérdés
2017. jan. 14. 16:14
1 2
 1/15 anonim válasza:
66%
keress egy munkat es fel a fejjel 😍
2017. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
Semmit.Kellenek a lumpen elemek is, úgy kerek a világ.
2017. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
48%
Tényleg egy semmirekellő vagy ha idejössz tanácsot kérni ahelyett hogy a síránkozás helyett neki állnál tenni valamit az ellen hogy ne olyan legyél mint amilyen most vagy.De ha lusta vagy tenni ellene akkor álmodozz csak tovább.Én is voltam olyan helyzetben mint te de tettem ellene nem mástól vártam a segítséget.Utoljára mondom tegyél ellene hogy ne legyél olyan mint most.
2017. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon jó dolog, hogy ennyire reálisan felismered a problémát! Akkor már csak változtatni kell. Akaraterőt és kitartást kívánok hozzá!
2017. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
2017. jan. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%

Nem baj ez

Takarítókra mindig is szükség lesz

Meg hólapátolókra is

Amig ki nem fejlesztik a takarito robotokat

Meg a hólapátolókat

2017. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Bazita ***** válasza:
43%

"Nagyon jó dolog, hogy ennyire reálisan felismered a problémát! Akkor már csak változtatni kell. Akaraterőt és kitartást kívánok hozzá!"


+++


Megvolt az első lépésed a változáshoz :)


Szerintem érdemes lenne néhány önsegítő könyvvel kezdeni, amik segítséget tudnak nyújtani.


Elsőként annyit tudok mondani, hogy válogasd meg a társaságod, pl. zárj ki olyan embereket, akik mentálisan/érzelmileg lehúznak és nem szeretnék, hogy elérj valamit. Ha nem tudod őket elkerülni, akkor pedig hagyd ki őket a terveidből és ne szólj nekik semmit.

2017. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
4%
ha takony vagy, vágd magad a földhöz
2017. jan. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
98%

Első lépésként dobd ki a számítógépet, internetet, FB -ot stb. Ja, ez nem trollkodás. Vagy másképpen: kapcsold ki a számítógépet, és kezdj valamit magaddal. Gép előtt ülve, vagy telefont nyomkodva reggeltről napestig nem lesz soha semmi belőled.


Ha tényleg úgy is lenne, ahogy irod, hogy "semmirekellő, elkenődött, takony lettem és semmihez sem értek az életben" akkor sem jelenti ez azt, hogy ez a vége s pont. Igenis, ezen tudsz változtatni, de csak TE magad tudsz. Más csak segítség lehet max. Mozdulj ki, láss világot, barátkozz, művelődj, tanulj (valamit) ...


Le lehet bátran pontozni, hurrogni, akármi, de ez akkor is igaz és igaz marad, amiket itt leirtam!

2017. jan. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 johny85 ***** válasza:
35%

Kötél az segit!

De inkább menj ell valami tanfolyamra,amihez van affinitásod!

2017. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!