Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan legyek boldog magammal,...

Hogyan legyek boldog magammal, avagy a magány legyőzése? :D

Figyelt kérdés

Jelenleg nagyon elvagyok keseredve. Igyekszem összeszedni magam, de sajnos valahogy mindig visszajutok a mélypontra.

Pár hónapja véget ért egy hosszabb párkapcsolatom, amit én akartam így, mert hiszem (hittem?) abban, hogy lehetek igazán boldog. Hogy van valaki, akivel igazán boldog tudok lenni. Remélem ez így is van, illetve így lesz... :)

Csak valahogy szörnyen nehéz ez az időszak. A barátaim messze vannak, és amúgy is nehezen barátkozó vagyok. Magányos vagyok.

Próbálok lelkileg magamra koncentrálni, mert azt hiszem míg nem leszek békében magammal, addig nem igen lesz jobb a helyzetem... de ez nagyon nehéz.

Mindig jobban vagyok, aztán egyszer csak paff... és szörnyen rosszul leszek.



2017. ápr. 14. 21:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen párkapcsolatra vágyom jelenleg, csak valakire, akivel megtudok beszélni pár dolgot.

Tanulok, és dolgozom is... valahogy most mindent olyan nehéznek érzek.

Plusz még a legnagyobb bajom, hogy elfogadjam magam, és egyszerűen csak boldog legyek. :)

Ez lehet így eléggé hülyén hangzik, mert alapvetően egy minden kis apró dolgoknak örülő ember vagyok. :)

2017. ápr. 14. 22:02
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Ugyanigy vagyok. Nincs mit tenni, légy erös, es kivanom h legyen annyi tartasod, h ne menj bele méltatlan kapcsolatokba, helyzetekbe , csak mert szorongsz es kinoz a magany. En elkepzelem hogyan ereznem magam ha mellettem lenne a csaladom es erzem a megnyugvast amit mindig ereznem kene , ami megvedene a bajtól.

A lenyeg , h legy bator es bizz magadban mert maskepp sütni fog rólad a ketsegbeeses!

2017. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Szükségleteid kielégítése!


Legfontosabb, hogy soha ne tegyél ellenük, és ha valamit nem lehet azonnal, akkor azt tudninkell időben eltolnibkésőbbre.

2017. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 hugyosgalacsin ***** válasza:
Próbálj meg valamit találni ami lefoglal és teljesen leköti a figyelmed. Ha nincs időd gondolkodni a gondjaidon, időd se lesz, hogy boldogtalan legyél.
2017. ápr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Legyél a barátom!
2017. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szörnyű érzés a lelketkinzó érzés.

Érdemes menekülni valamibe ideiglenes. Írd ki magadból a fájdalmat, mondjuk napló formájában

2017. ápr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Napló által megfogalmazod a gondolataid,ezáltal segít továbblépni, mert szembenézel a múlttal, és segít tisztázni a dolgoakt
2017. ápr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha gondolod dumálhatunk, hátha jóban leszünk majd a végén :D
2017. ápr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, nekem a "lelkileg magamra koncentrálás" nem segít, mert még jobban kattog az agyam azon, hogy mi nem sikerült és minek hogyan kéne történnie, hogy boldog legyek. Így inkább igyekszem magam elfoglalni: munka, sport, takarítás, esetleg kedvelt boltokban nézelődés. Nekem is messze vannak a barátaim, meg a gondokról beszélgetés úgysem érdekel senkit, ahogy tapasztalom, hiszen megoldani nem tudják, és nekik is megvan a maguké. Az apró dolgoknak örülni tudás jó adottság, persze én is sokszor érzem pótcselekvésnek, de az időt remekül elhúzza, aztán majd lesz valami.
2017. ápr. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jaja, masokat nem erdekel a gondod..en is ezt tapasztalom, ha sokat beszelek a nyugomrol, menekulnek. En is epp ebben a helyzetben vagyok, de nekem nem segit, ha lefoglalom magam, mert az csak elnyomja a tuneteket. Nem tudom mi segit igazabol. Max az ido.
2017. ápr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!