Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek mennyi ideig bír...

Szerintetek mennyi ideig bír egy ember egyedül élni?

Figyelt kérdés
Több férfival is beszéltem már erről legtöbben azt mondták megőrülnének ha nő nélkül kéne élniük.Tényleg bele lehet őrülni az egyedüllétbe?
2017. jún. 21. 10:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Élete végéig. Nem mindenki társfüggő,sok önálló ember van aki vígan elvan utánfutó nélkül is.
2017. jún. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A többség inkább a nővel élésbe őrül bele. Ritkább a stabil harmonikus kapcsolat, mint a rossz.
2017. jún. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Megszokás kérdése;aki nővel éli életét, az nem tud, akar nő nélkül élni, aki nő nélkül él(akarva, akaratlanul) az elviseli az egyedüllétet.
2017. jún. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Azzal értek egyet, aki azt írta, élete végéig. Nem mindenki igényli/van módja arra, hogy nővel éljen együtt, főképp, hogy kiválasszon valakit, akivel az egész életét leéli.
2017. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem értek egyet azzal hogy társ nélkül is vígan lehet élni az ember társas lény egyedül nem lehet boldogan élni aki sokáig egyedül él előbb utóbb bekattan szerintem
2017. jún. 21. 10:59
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez a társalény egy hatalmas közhely. Maradjunk annyiba, van aki társas lény ,ez a többség, meg van aki nem az és boldog ha nem kell mással megosztani a hajlékát. Ezek közt is sokan vannak akik csak társadalmi kényszerből házasodnak,merthogy mitszól a szomszéd meg a család is nagyon erőlteti már.
2017. jún. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Egyik válaszolóval sem értek egyet de azért várom a további válaszokat
2017. jún. 21. 11:03
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
60-80 évig. Mivel a társkapcsolat nem létszükséglet, mint a víz, ezért akár élete végéig is kibírná a férfi, ha a többi szükséglete ki van elégítve. Egy jó kapcsolat inkább extra bónusz. Én 6 éve egyedül vagyok. egy ideig görcsösen kapálóztam ellene, de egyszer csak azt vettem észre, hogy hé, nem is olyan rossz így. Aztán meg, hogy sőt, még jobb is, mint egy sz@r kapcsolatban élni.
2017. jún. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Akármeddig.


Rengeteg olyan embert ismerek aki mindig is egyedülálló volt és van amiért felnézhetek rájuk, nem kattantak be.


Ha egyszer volt vkid és elvesztetted utána nehezebb újre egyedül de nem lehetetlen.

2017. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
társas lény ez olyan baromság mint a kínos csend , szex az egyetlen dolog amihez kell egy másik ember de a mai laza világban szexhez nőt találni nem egy bonyolult dolog
2017. jún. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!