Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Most, hogy elkezdődött a...

Most, hogy elkezdődött a nyári szünet, csak én lettem pokolian magányos, és depresszív?

Figyelt kérdés

2017. jún. 23. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem!Én már igy éltem le 2életet.
2017. jún. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Természetesen nem. Én is ebben szenvedek, de megvàltozok, mert ez így nekem nem megfelelő. Ha neked sem, változtass! Csak így törhetsz ki belőle. Ne sajnáltasd magad, mert azzal előrébb nem leszel.
2017. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy ilyen helyzetben.
2017. jún. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Régen én is így voltam, a nyári szünet azt jelentette hogy döglök otthon és nem történik semmi.


Manapság a nap nagy része elmegy munkával, viszont ilyenkor jobban előjön a magányosság is. Főleg hogy látom a jobbnál jobb csajokat az utcán egyre kevesebb ruhában, én meg igazi anti-szépség vagyok :D


Fehér bőröm van, nem barnulok csak leégek, és maradok fehér. Mellette van egy kis túlsúlyom is, amit ilyenkor még ruhával sem lehet elfedni. Illetve egyszerűen nem bírtam sosem a meleget, nehezen lélegzek, majd meghalok, és még izzadok is mint a ló, ez volt régen is pedig akkor csont és bőr voltam.

2017. jún. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Velem is ez a helyzet. Egyszerűen nem tudom mit kezdjek magammal. És lassan belebolondulok mindenbe.
2017. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aki gondolja, az írhat nyugodtan!:)
2017. jún. 26. 22:25
 7/8 mogyesz snapsz ***** válasza:
Nem érzek változást, eddig az voltam na bumm..
2017. jún. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 K...László ***** válasza:
Én is így voltam iskolás koromban. Azután megtanultam elfoglalni magam egyedül, és antiszociális lettem. Elektronika és programozás köt le, meg 110 kilóval biciklitúrázom egyedül, ha éppen embermérgezésem van. Meg harcolok a dagadtak egyenjogúságáért. 36F
2017. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!