Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Le lehet egy életet élni...

Le lehet egy életet élni magányosan?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, még kapcsolatom sem volt sose, legtöbb amit elmondhatok az pár puszi egy lánnyal, de az is bő 10 éve...

Barátok vagy inkább " barátok " csak úgy vannak, hogy általában akkor tűnnek fel ha kell valami, utána még ha én keresném is bármelyiküket, szinte mindig van valami kifogás, csak ne kelljen velem beszélgetni stb.


Szép se vagyok enyhén szólva, szóval mai világban már alapból az esélytelen kategóriában indulok lányoknál is, kilátások jelenleg egy nagy semmi, minden születésnapomkor megfogadom, na a következő évben már csak összejön egy barátnő, hát legközelebb már ez is felesleges.


Csak azt nem tudom, mennyire fogom ezt bírni így a még elkövetkező több-kevesebb ( Remélem inkább kevesebb ) évet amíg vagyok.

Akik egyedül, magányosan élnek, mivel teszik jobbá a napjaikat, vagy miként viselik el a dolgot? Vagy egy idő után az ember teljesen beletörődik és nem foglalkozik vele? Az se lenne baj, ha ez utóbbit sikerülne elérnem, de még ezt se sikerült. :(



2016. nov. 27. 01:28
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Le lehet, de hogy kinek és hogyan, azt nem tudom.

Nekem többféle hobbim van, mind alkotó tevékenység és amikor ezekkel foglalkozom, intenzív belső élményeim kiteljesítenek.

Igaz, veled ellentétben én soha nem is kerestem párkapcsolatot, nekem fontos az egyedüllét (sokszor huzamosan), viszont el tudom képzelni, hogy egy hobbi neked is segíthetne olyan emberekkel megismerkedni, akik hasonló érdeklődésűek. Persze maga a tevékenység is kikapcsoló (vagy éppen felemelő), minél mélyebben ásod bele magad, annál több tudást is adhatsz át azoknak, akikkel szeretnél barátkozni. Így tudatosan megpróbálhatsz kilépni ebből a kényszer-állapotból, hogy "mindenáron valaki" (születésnapi fogadalmak), könnyen lehet (bár info hiányában nem tudok következtetéseket levonni, ergo ez nem biztos), hogy azért ráznak le, mert érzik, hogy csimpaszkodsz. Ha így van, akkor sem tehetsz róla, persze ellene lehet tenni. Nem beletörődni kell a magányba (egyedüllétbe), hanem megtanulni felismerni, hogy lehet benne értékes lehetőségeket találni, amelyek később társas kapcsolatokban is kamatoztathatók. És akkor már nem olyannak látod, mint valami nyomasztó árnyékot, ami magába nyel. Jobb eséllyel tudsz nyitni.

2016. nov. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 piriiiii ***** válasza:
45%
Nem, nem lehet. Hacsak nem nagyon rövid.
2016. nov. 27. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
(gyakorlatilag) le lehet csak nem érdemes. azokkal szemben indulsz esélytelenül akik nem az embert keresik hanem a szponzort (és ezt nem [csak] anyagi szempont), meg szárnysegédet.. valamilyen önfejlesztéses könyvet szerintem érdemes lenne elolvasnod, rengetek motivációt adnak. és hidd el nem vagy egyedül 24 évesen. annyi kirekesztés és rossz indulat van ebbe a csodavilágba hogy bőven jut nagyon sok a hozzánk hasonlóknak. érdemes csak itt a siteon néha elolvasgatni a kérdéseket. később küldök neked pár könyv címet ha haza érek, vagy hangoskönyvet (ha nem szeretsz annyira olvasni). kitartás:))
2016. nov. 27. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Persze, hogy le lehet. Én 30 éve vagyok egyedül, de veled ellentétben nálam ez saját döntés kérdése, ezért engem ez nem frusztrál.

De ha te ennyire nagyon magányos vagy, akkor tegyél ellene. A mai világban csak annak nincs párkapcsolata, aki direkt nem akar vagy nem tesz érte semmit és várja a csodát.

És rusnya vagyok mint a bűn és ennek a tetejébe még unalmas is, mégis volt jó pár jelentkező az életem során. Ha akarnám pár héten belül találnék magamnak párt.

2016. nov. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Persze, hogy le lehet. Rengeteg hozzád hasonló ember van. Itt nyafiznak a GYK-n, vagy a lookism, meg az ehez hasonló szar oldalakon olvasgatják, hogy minden a genetika, meg a gonosz nők hibája. Ha ezt megunják, akkor álomba sírjak magukat és masnap kezdik előröl. Te is csinalhatod ezt, vagy befejezheted az önsajnaltatást és élhetsz normalis életet.
2016. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha így jó neked, igen.

De ha nem, akkor Tegyél érte.

Egyébként hova valósi vagy?

2016. nov. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Én nem fogok tudni...de amúgy nyilván lehet.
2016. nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

több mint 1/3át már leéltem egyedül kapcsolatok nélkül. jövőben sem fog változtatni, mert a múlt már bebizonyította, hogy bárhogy erőlködhetek, úgyse jön össze semmi.


Szóval igen le lehet.

2016. nov. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy én értelmezem a leírásod alapján, ez a teljes elkeseredettség annak köszönhető legnagyobb részben, hogy semmilyen kapcsolatod nem volt még a lányokkal. Mivel férfinak születtél, a férfi lét velejárója pedig, hogy mindennél fontosabb a női társaság, ezért teljesen érthető, ha a hiányérzet ennyire padlóra küld. Na lássuk, mit tehetnél!


Mivel a közhelyekkel, mint amiket ezen az oldalon oly gyakran olvashatsz, nem mész semmire, ezért kicsit konkrétabb útmutatót adok, hogy mi lenne szerintem a megoldás.


Először is a kérdésedből látszik, hogy iszonyatosan bánt, hogy még nem volt részed szexben. Ez nem lesz népszerű tanács, de mégis hiszem, hogy segíthet: menj el párszor egy fizetős nőhöz.

- Megtapasztalod a testiséget. Nem fogod magad totál kezdőnek érezni, nem fogod túlgondolni, hogy jahjj, miből maradtál ki. Ellazít, jobban fogod magad érezni, és csökkenti a hiányérzeted.

Tudom: ez milyen már, hogy az első. De 23 éves vagy, már muszáj megtenned ezt a lépést, különben tényleg megőrülsz.

Ráadásul azután, hogy megtapasztaltad, nem fogsz olyan erősen vágyódni barátnő után, mert rájössz, hogy a szexet így is megkaphatod. Úgyhogy ennyi szenvedés után engedj meg magadnak egy kellemes hetet, és menj el 2-3 alkalommal egy szolgáltatóhoz! Utána is minden hónapban legalább egy alkalmat iktass be, ezáltal biztos nem fogsz visszaesni.


Szabadidős tevékenységek:

nagyon fontos, hogy legyen valami, aminek élhetsz. Tanulj nyelveket egy tanfolyamon, ahol emberek között vagy, járj el sportolni, akármi. De találj célt, aminek dolgozhatsz a megvalósításán.


Internet:

regisztrálj fel egy igényesebb beszélgetős oldalra. Ne csajozni akarj, csak beszélgetni a nőkkel. Próbáld elérni, hogy legalább felhívhasd őket és mikrofonban beszéljetek, ne csak írásban.


Ha ezek megtörténtek, el sem fogod hinni, hogy mennyire másképp fogod érezni magad már egy hónap után. Szurkolok neked, és remélem sikerül összeszedned magadat. Mert te is megérdemelsz egy kis boldogságot!

2016. nov. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hello!

Nem lehet élni magányosan! Te is érzed h nincs rendben a dolog, mert az ember csak akkor érzi jól magát ha társaságban van, ahol vannak lányok és ezek között az emberek között is tud valamit amitől különleges...

2016. dec. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!