Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel különb egyik ember,...

Mivel különb egyik ember, mint a másik?

Figyelt kérdés
Egy szép nőnek soha nem kell fizetnie érte, ha nem akarja egyedül tölteni az èjszakát. Egy férfinek már nyújtania kell, ha akar valamit. Miért nem nyújt a nő a férfi helyett? Milyen dolog az, hogy valaki a testét adja a kényelnes életért? Milyem világ ez? A fèrfi is odaadja a testét, neki fizet valaki? Miért korcsosult el ennyire a világ, miszerint már ez alapból jár egy nőnek. A férfiak is ugyanúgy emberek. Mi ez polgári megsarcolás, hogy visszaél valaki a szépségével? Wgyre bosszantóbb és undorítóbb, ahogy belegondolok. Léteznek a világon a pénzek és anyagi javak. Addig pedig, az ösztönző lesz a mérce. Ilyenkor lehet tisztelni az angyalokat, akik a rezgésszintükből adódóan nem az a tipikus emberek, akiket a pénz mozgat. Minden nő meglenne komolyabb anyagi javak nélkül, csak másképeen gondolkoznak dolgokról és megnőtt az emberi gyarlóság. Napok, hetek, hónaook telnek el és ezek az emberek nem változnak , csak azt nézik, ami nekik kényelmes.
2017. jún. 26. 22:31
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
A nők nem az elmebetegséget nem akarják dolgozni, hanem épp dolgozni nem akarnak és nélkülözni a kényelmet. Siker tudod mihez kell? Ahhoz hogy te meggyógyulj. Nem a nőkhöz. Egy normális viláhban nem az egzisztencis határozza meg az embereket.
2017. jún. 27. 21:54
 12/33 anonim ***** válasza:
Te még mindig élsz? Azt hittem, hogy már felkötötted magad.
2017. jún. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
(Én meg azt hittem hogy te kötötted fel magad.) Hát látod. Hát látod nincs ekkora szerencséd pubi.
2017. jún. 28. 15:36
 14/33 anonim ***** válasza:

Az a különbség kettőnk között, hogy neked van is okod felkötni magad. Soroljam őket?

-világ életedben egy minimálbéres proli leszel.

-minden nő elhányja magát tőled.

-esélyed sincs normális kapcsolatra.

-nincsenek barátaid, a kutyának sem hiányoznál.

-az a legnagyobb örömöd az életben, hogy bámulod az éjel-nappal budapestet és itt nyavajogsz.

2017. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Őszintén!Te nő vagy? Ennyire fáj az igazság? Hát semmi nem igaz abból amit írsz. Mindketten tudjuk, hogy megváltozott a világ. Ebből mi a bizonyítèk, azon kívül hogy fájdalmadban világgá küttölöd a hülyeségedet? Mikor bizonyítja be a delikvens hogy jóember és nem rossz?
2017. jún. 29. 16:28
 16/33 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok és minden igaz amit rólad írtam. A nagyrészét te magad mondtad el privátban meg a nyavajgásaidban, amiket te kérdésnek nevezel.
2017. jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Hazudozol. Közben pedig semmi közöd és lövésed sincs az ügyhöz. A szép nők pedig egy ezt végignézik,,jót röhögnek rajtad. Ugyanis tudják hogy igazam van, csak azt nem bírják ha valaki megmondja nrkik a frankót.
2017. jún. 29. 20:51
 18/33 anonim ***** válasza:
A szép nők rajtad röhögnek, meg úgy általában minden nő kiröhög téged, mert egy nyomorult lúzer vagy
2017. jún. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Jolvan. Ez már nagyon gyenge volt. Próbálhatsz elégtételt venni, de nélküled is legyőzhető a gonosz.Nem kell hogy beállj a sorba. Tente kisfiam.
2017. jún. 29. 21:50
 20/33 anonim ***** válasza:
Szélmalomharcot vívsz, kisfiam.
2017. jún. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!