Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem örülök semminek, és úgy...

Nem örülök semminek, és úgy érzem ezt azzal tudnám megszüntetni hogy találok valakit magamnak de nem megy. Mit tegyek? Részletek lent

Figyelt kérdés

Szóval 16 éves fiú vagy, de azt szokták rám mondani, hogy a koromtól kicsit fejlettebb gondolkodású vagyok, és néhány dologban maximalista. Vannak barátaim, jól tanulok, járok bulizni, nem vagyok se stréber, se buli patkány szerintem a kettő között pont megfelelő úton vagyok. A probléma, hogy semmi nem okoz örömöt, max ha egy buliba vagyok, és akkor vagyok boldog mikor éppen akkor kész vagyok. Valahogy egyedül érzem magam, a barátok, haverok ellenére is, és gyakran vagyok szomorú. Esténként nem tudok aludni, reggel vagy hamar felkelek, vagy sokáig alszom, az étvágyam össze-visszás... Mostanában minden kis dolgon stresszelek, pl hogy dagadt vagyok. Vagy hogy a korombeli gyereknek már van nyelvvizsgája nekem meg még nincs. Ez a rossz kedv akkor jön elő ha egyedül vagyok este a szobámba, de van hogy napközben is elő elő jön. Nem tudom hogy depresszió-e, mert ez nem sima rosszkedv az biztos. Régóta megvannak ezek az érzéseim, és csak erősödnek, csak már annyira zavar, hogy most jutottam el a pontra hogy tenni kéne valamit ellene, mert nem akarok minden reggel úgy kelni hogy nem látom a célom az életben. Rövid távú céljaim vannak, minden napom változatosan telik, strand, vagy edzeni megyek stb. Az egész élethez való hozzá állásom a rossz.

Elgondolkoztam hogy mi tudná ezeket az érzéseket enyhíteni, és szerintem egy barátnő, egy normális kapcsolat. Volt már egy gyerekesebb kapcsolatom, ami nem volt annyira komoly 2 éve volt, de ott jöttem rá, hogy mégis jó, ha az emberhez jót szólnak, és az értelmet is ad a létemnek, mert a másik embernek fontos lennék. Csak ezzel is az a probléma, hogy nem vagyok egy félénk gyerek, de lányok terén siralmas vagyok. Buliba nem fogok ismerkedni komolyabban az biztos, mert nekem nem az kell hogy lesmároljak valakit egy nap aztán otthagyjam azt jól van. Más is mondta már hogy nem buliba fogom megtalálni a nagy szerelmet. Csak akkor hogy? Másnak olyan könnyen megy.. Csak úgy jött és kész, én ha várok és nem csinálok semmit akkor sem jön, tenni pedig nem tudok sok mindent, a félénkségem miatt. Egyáltalán mi lenne a normális? Az hogy ráírok valakire, szerintem ez is eléggé bunkó és lusta dolog, személyesen az igazi. Tudom hogy 16 éves vagyok, de én úgy érzem már igényem van erre, és tudom hogy nem garantált hogy örökké tart, de a tőlem telhetőt megtenném. Az a baj hogy hozzá illő sokszínű, elvont, hülyéskedni, és komolyan gondolkodni tudó lányt találni is nehéz, nem hogy még valahogy hozzá férni. Azt is mondták már nekem páran hogy ,,jó pali vagyok" meg hogy miért nincsen senkim, de én sem tudom a választ. Néha el is uralkodik rajtam a rosszkedv, mikor belegondolok, hogy eddig sem volt senkim, most meg kezdek leépülni testileg is úgy hogy ezek után pláne nem lesz. Azt hogy nincs senkim azt barátnőre értettem, mert igaz hogy ott vannak a haverok, de valahogy nekem már romantika kéne, meg olyan rendes tiszta törődés.

Szóval tanácsokat szeretnék kérni, hogy szerintetek mit kéne kezdeni magammal, meg hogy mi bajom lehet mikor igazából az életemben minden jó, csak annyi hogy nincs kapcsolatom.

Hogyha elolvastad akkor már azt is köszönöm, mert nagyon hosszúra sikerült. :)



2017. jún. 28. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Túl érett a gondolkodásod , ami jó dolog , de ebben a korban pont az ellenkezője.

A tini fiatal csajok a bunkó piás drogos palikat fogják választani.

Hiába jársz bulizni ba visszahúzódó vagy és félénk.

Egyébként buliban is lehet ismerkedni simán. Én is nem rég kezdtem el járni ,de kb. mindig kapok pár jelölést facen buli után.

Amúgy meg velem is ez van , csak én szerelmes nem tudok lenni, nekem a szex kéne, mondjuk egy barátnő is akinek megadhatok mindent .

Bàrhol lehet ismerkedni amúgy , embereld meg magad én is azt fogom tenni , ha lesz olyan lány ,aki tényleg tetszik..

16/f

2017. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nekem pont nem ez kell... Én úgy vagyok vele hogy ha valaki csak b szni akar arra kell neki egy lány, akkor inkább maradjon otthon azt verje ki amíg meg gondolja magát. Nekem nem csak ezért kell egy kapcsolat. Nyilván ez is jönne a kapcsolattal együtt idővel, de nekem nem ez a fő célom. Lehet páran el is ítélnek miatta.
2017. jún. 28. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ez az ami nem menő..

Ezért fognak kinézni , ja és amiért visszahúzódó vagym..

2017. jún. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak lányok terén vagyok visszahúzódó, és nem szoktak lenézni, csak a ,,nagy kanosak" szoktak hülyén nézni mikor azt mondom hogy én nem ,,a lyukra pályázom" ahogy ők fogalmaznának. (szerintem amúgy kib szott undorító ez a fajta viselkedés)
2017. jún. 28. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Amúgy lányok terén én is szégyenlős vagyok xD hiàba baszok be , igaz sose iszom mag csattrészegre csak annyira hogy a gátlások feloldódjanak és jól érezzem magam , fiúkkal mindig lekezelek minden (vadigenekkel) elbeszélgetek velük , barátság is kialakul akár , de lányokhoz nem mindig merek valamiért félek hogy elhajt stb..

Amúgy szerintem se valami kedves stílus ,de ilyen vilàgban élünk xD

2017. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg érett a gondolkodásod és nemcsak állítod magadról. :) Az meg igazán tiszteletre méltó, hogy te megbecsülnél egy lányt, és nemcsak egy menetre akarnád magadnak. Hát, sajnos igen. Manapság tényleg nehéz olyat kifogni, aki megbízható, nem kezd el kavarni a hátad mögött senkivel stb. És persze úgy általánosságban szerintem csökken az emberek intelligencia szintje is. Én a környezetemben mindössze, talán 2-3 olyan lányt ismerek, aki nem az a tini p*csa, (elnézést a kifejezésért) hanem kedves, okos, szorgalmas, célokkal rendelkező egyén. Szóval valóban nem lesz könnyű dolgod. Talán nem kellene ilyen görcsösen kajtatnod valaki után, mert lehet, hogy akkor fogsz majd vele találkozni, amikor a legkevésbé számítasz rá. Egyébként szerintem az internetes ismerkedést nem kellene teljes mértékben leírnod. Én már megismerkedtem (ezen az oldalon is) pár normális fiúval, és biztos vagyok benne, hogy lányokból is akad ilyen. :) Igaz, barátságnál több egyikből sem lett a hatalmas távolságok miatt, de az embernek lehet szerencséje egy olyanhoz, aki szimpatikus és még közel is lakik. :) 16/L
2017. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!