Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kinek tetszik ez, ki ert...

Kinek tetszik ez, ki ert egyet ezzel, ki olvasott magarol?

Figyelt kérdés

Van, ki látja, érzi, hallja lelke mélyén megszólaló Sugallatot-"Baj"

Van, ki nem, hogy nem elégszik meg a felszínes dolgoknak nevezett materialista illúziókkal, embereknek nevezett, önnön érdekek által vezérelt materialista illúziókat kergető egoista csőcselékkel, beszélgetéseknek nevezett egyoldalú információáramlatokkal, hanem pontosan és tudatosan kerüli azokat.


Mert inkabb lesz pszichopata, antiszociális, depressziós Senki, mint egy normális átlag ember, aki Valaki.

~sajat



2017. jún. 28. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A mondanivalójával többnyire egyetértek, de ez az álművészi megfogalmazás borzalmas.
2017. jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És remélem, tisztában vagy az antiszociális és az aszociális közti különbséggel. :)
2017. jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A vege ironia volt, remeltem hogy erteni fogod :) Mivel tobbszor megkaptam ezeket a jelzoket
2017. jún. 28. 18:14
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az 1-esnek, szánalmas ez a fogalmazásmód, nagyon erőltetett...
2017. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amíg nem beszéltem emberekkel, csak a saját kis világomban éltem, addig én is így gondoltam.
2017. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha így érzel, akkor olvass sokat és művelődj, mert borzalmasan fogalmazol és van pár kifejezés, aminek láthatóan nem érted a jelentését, mert rosszul használod.

A kérdésed alapján nekem pont hogy nagyon is felszínesnek, egysíkúnak, félműveltnek és tucatnak tűnsz. Naponta több kérdés is kikerül ide, ahol a kérdező annyira más akar lenni a többiektől.

2017. jún. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolso, gratulalok, jo emberismero vagy, jol teszed, hogy ennyibol megallapitod, hogy milyen egy ember. Nos, az ironia..hat nem mindenki erti
2017. jún. 28. 18:51
 8/12 anonim ***** válasza:
A mondanivalóját értem, valamennyire egyet is értek vele, de a megfogalmazás nekem fellengzős, másokat lenéző és álművészi. Gyakorlással javítható, azt ajánlom, olvass sokat
2017. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azt mondják, szeress!

Mondják. Miért mondják? Mi a szeretet? A valódi.

Mondják. Akármilyen nehéz bevallani, olyannyira nehéz szeretni.

Elfogadni, szeretni. Nehéz. Elfogadni, hogy szeretve lenni. Nehéz. Nehéz, e dimenzióban, e kegyetlen illúzióban. Feladat. Megoldás. Itt. Máshol, valóságban, illúziók nélküli tudatban, és tisztaságban vajon mit rejt magában e nagy szó? Vajon ez a neve, szeretet? Lehet e egy szóval jellemezni Az érzést? Valódit.


Befelé tekinteni szellemi síkon lelkembe, elmémbe, tudatában lenni belső lényemnek.

Ránézni fizikai síkon létező testemre.

Belülről kifelé haladva. Körbetekinteni. Észlelni. Magam.

Nézni a szobában köröző legyet.

Ki vagyok én? A légy, a szoba, vagy aki nézi? Együtt.

Kinézni lelkem ablakán, tekintetem a szél fútta fának leveleire tapadva.

Ki vagyok én? A fa, a szellő, a levél, vagy aki nézi? Együtt. Egység.

Csicsergő madarat látni szállni az égen, mely megtelepedni látszik a fának ágain szépen.

Én vagyok az ég, a madár, ki megszáll ágaimon. Nézem. Érzem. Magam vagyok. Mi vagyunk. Együtt. Egység. Szeretet.

2017. jún. 28. 18:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez most mégis mi akar lenni? Első szárnypróbálgatásnak, esetleg egy ötödikes gyerek első "versének" jó, de költészetnek nem nevezném.
2017. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!