Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak mások is akik csak a...

Vannak mások is akik csak a munkájuknak élnek? Akik pénteken már várják a hétfőt, hogy ne unatkozzanak.

Figyelt kérdés
2017. jún. 30. 16:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

75%-os vagyok. Fatal error, azaz 10-es!


Akkor jó színes életed van, jó értelembe véve. Én spec. mindig örülök a hétvégéknek. Még sosem vártam direkt munka miatt a hétfőt!

2017. jún. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
30%

Ha valaki csak a munkájának él, akkor valószínűleg nincs rendben a magánélete.

Én mindig le tudom magam kötni hétvégén, ha éppen nem megyek sehová. Pihenek, vagy találok házimunkát, amit el kell végezni.

2017. jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
21%
Mivel nincs más választásom... Nincs családom, így csak ez ad "örömöt".
2017. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
55%
Én az ellentéted vagyok: már hétfőn várom a pénteket! XD
2017. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jelen, bár nekem pont nem klasszikus hétfő-péntek van, de alapvetően utálom mikor több napra van szabadom, ha úgy jön ki a beosztás.
2017. jún. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
30%

Hát beszarás! Hány regisztrációd van kérdező? Egy órája még majdnem mindenkinek elég magas százaléka volt, most meg nullák???

Tudod mit? Várd a hétfőt, és kívánom, hogy szombaton-vasárnap ne unatkozz! Majd sokat gondolok rád!

2017. jún. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!