Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha magányos vagy, annak mi az...

Ha magányos vagy, annak mi az oka?

Figyelt kérdés
Félsz az emberektől? Te választottad vagy az egyedüllét választott téged? Nincs szükséged barátokra/kapcsolatra? Esetleg nem tudsz megbízni senkiben sem?

2017. júl. 1. 18:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem keresem őket és ők sem keresnek engem... Sakk-matt helyzet :D
2017. júl. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Umaku ***** válasza:
100%
Egy kicsit mind.
2017. júl. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok egyedül lenni!Nincsenek barátaim de nem is baj.Én így érzem jól magam :D
2017. júl. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Pont így ahogy írod.
2017. júl. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Undorító a természetem néha (Borderline-szindróma), illetve senki sem keres. Pedig legalább egy barátnő nagyon jó lenne!
2017. júl. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
38%
Manapság össznépi elmagányosodás folyik. Felnőtt egy nemzedék a számítógépek, okostelefonok bűvkörében, és nem a normális emberi kommunikációt tanulták meg gyerekkorukban, hanem a Ctrl+Z billentyűkombináció hasznát. A faszbukon élik a társasági életüket, megosztják az érzéseiket, miközben érzelmeket nem képesek kicsiholni magukból.
2017. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon nehezen barátkozom.

Nagyon sok emberrel megismerkedtem jól elvoltunk,de később nem ismertek meg. :/

Mindenkinek szüksége van pár barátra.

És nagyon senkibe nem bízom meg.

Inkább az egyedüllét választott engem.

Sok ember van,csak sok a rosszindulatú,ez itt a baj :(

2017. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
100%
Hiába próbáltam kezdeményezni az emberek felé, mivel mindig elutasítást kaptam, legyen szó akár az iskolás éveimről, vagy a jelenlegi munkahelyemet tekintve. Vágyok baráti kapcsolatokra, de valamiért elkerülnek az emberek, nem keresik a társaságomat.
2017. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
ronda vagyok
2017. júl. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Először is, nagyon nehezen tudok megbízni valakiben. Sok időre van szükség, hogy elnyerjem egy ember bizalmát. Interneten próbálok ismerkedni szinte minden nap, barátság és párkapcsolat céljából is. Viszont eddig mindig mellé fogtam, mert bárkivel kerültem kapcsolatban itt a világhálón, egy idő után kiderült, hogy borzasztóan messze lakik, vagy csak egyszerűen rámuntak, mert nem találtam elég érdekfeszítőnek. Néha úgy érzem szerencsésebb lenne élőben próbálkozni, de úgy érzem képtelen lennék rá. Olyan emberekkel sem vagyok képes kommunikálni, akiket szinte minden nap látok (kivéve most), például az osztálytársaimat. Bennük soha nem bíztam meg és szerintem nem is fogok. Valahol máshol kellene barátok után néznem. 16/L
2017. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!