Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha magányos vagy, annak mi az...

Ha magányos vagy, annak mi az oka?

Figyelt kérdés
Félsz az emberektől? Te választottad vagy az egyedüllét választott téged? Nincs szükséged barátokra/kapcsolatra? Esetleg nem tudsz megbízni senkiben sem?

2017. júl. 1. 18:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nem találtaK* :)
2017. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%
Elegem lett a felszínes, anyagias nőkből, az állandó képmutatásból, meg az egész értelmetlen párkapcsolati időpocsékolásból. Jobban járok, ha inkább nagykanállal eszem és élvezem is az életet, azt teszek amit akarok és akkor amikor akarok, a csajozást meg hagyom a 3,14csába.
2017. júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Kib Szott faluban rekedtem. Egyelőre.
2017. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Elegem lett mindenből és mindenkiből. Minden barátom átb*szott, hátbaszúrt, ott és ahol csak tudott. Köszönöm, ez kedves, de elég volt.

A másik fő probléma pedig, hogy nem értenek meg engem. Azt hiszi az összes, hogy felettem állnak, vagyis lenéznek. Nem értem miért, több tekintetben is sikeresebb vagyok, mint ők. Még csak ronda sem vagyok, sőt, mostanában sokan mondták, hogy szép a hajam, arcom, szemem, átlagos testalkatom van, hosszú lábaim, jó seggem. Na erről ennyit, a végén még megkapom, hogy nagyképű vagyok. :D

Igazából rájöttem, hogy jobban szeretek egyedül lenni, olvasni, otthon tevékenykedni. Ennek ellenére néha rámtör az érzés, hogy valami mégis hiányzik, mégis van, hogy magányosnak érzem magam. Majd elmúlik. :D

2017. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
#14, nekem a klassz játékok segítettek sokat. Tyrian 2000 például. Csak javasolni tudom!!!
2017. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
41%

# 14


Ha 150cm vagy, akkor csak le lesni lehet rád:DDDD

A másik meg, hogy ne térdelj a pasik előtt, inkább próbáld másképpen megfogni őket-személyüket-szóval, ne műszerüket;)

2017. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
1, Gyári hibásnak születtem; 2, Az emberek félnek, tartózkodnak, undorodnak tőlem; 3, Kölcsönös, mivel tehetetlen vagyok a sorsomban, ugyanakkor voltak próbálkozások, de kudarcos lettek; 4, Kapcsolatra szükségem lenne; 5, Ez is benne van.
2017. júl. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

14-es vagyok, 170 cm és még nem volt soha kapcsolatom ( 1 hónapos annak számít? ).

Szerintem ezzel mindent elárultam. :D Barátot úgy értettem, hogy barát-barát, nem úgy mint egy párt. Oké, örülök, hogy ezt tisztáztuk, legközelebb egyértelműbben fogalmazok. ;)

2017. júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok ismerkedni. Semmilyen szempontból, sehol. Szociális készség 0. Így nehéz bármit elérni. Sosem volt barátnőm, nincsenek barátaim, egy nagy 0 vagyok. F
2017. júl. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
The guy from nowhere felhasználónak üzenem, hogy ha odamondogatunk valakinek, aztán tiltjuk az illetőt, hogy ne tudjon válaszolni, az pontosan a normális emberi kommunikáció megtanulásának hiányára utal.
2017. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!