Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan kezdjek el "élni"?

Hogyan kezdjek el "élni"?

Figyelt kérdés

Most lett vége az érettséginek, előttem van 2 hónap egyetemig, és egyszerűen semmit se tudok csinálni. Azok a barátaim, akikkel ritkán eljártam kocsmázni, külföldön vannak dolgozni.


Eddigi életemet tanulással és gépezéssel töltöttem főleg. Most viszont beülök a gép elé és egyszerűen undorom van tőle, egyáltalán nincs semmi kedvem hozzá, de nem tudok elszakadni tőle, hiszen nincs más dolgom. Dolgozni nem jelentkeztem sehova, mivel nem gondoltam volna, hogy ilyen tehetetlen leszek a nyári szünet alatt, most meg már csak azok a munkák elérhetőek, ahova tényleg nem szívesen járnék.


Elég szűk baráti köröm van, és most velük se tudok lenni. Nem tudom mit csináljak. Nagyon befordult ember vagyok, meg egy aféle kívülálló, akit mindenki úgy ismer, hogy utál mindent, éppen ezért új ismerősöket/haverokat kéne szereznem, de ezt egy fisfos faluban nem olyan könnyű..


Tudnék még sokat írni, de nem szeretnék itt hagyni egy regényt. A válaszokat előre köszönöm.



2017. júl. 2. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Alaposan gondolt ki, hogy mit hol akarsz majd csinálni pl. munkaügyben, kicsit próbálj előre készülni egyetemre, esetleg járj el számodra kellemes helyekre és szerezz hozzád hasonlatos barátokat, elég 1-2, még a végén az eddigiek megsértődnek. Mást nem nagyon tudok ajánlani. Jó nyarat!
2017. júl. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a kb másfél hónap gyorsan el fog telni, ne is törődj vele. Csak hagyd, hogy teljen az idő, esetleg családdal is elmehettek párszor strandolni. Utána meg jön az egyetem, ahol elkezdődik az élet. Tiszta lappal indulsz, rengeteg új ember, ott biztos megtalálod a társaságod :) A gólyatábort semmiképp se hagyd ki ;)
2017. júl. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Iratkozz be nyelvi tanfolyamra. Az tényleg nem megoldás, hogy a gép előtt ülj, én már csak tudom, tapasztalom, egyedül meg tudom szar bárhová is menni. Változtass pár rossz szokáson? Járj el futni, esetleg edzeni ha van a közelben olyan lehetőség, még ha nem is vagy az a típusú ember, ha van biciklid akkor gondolom ott a környéken ellehet tekerni pár helyre. Hidd el egyedül városban sem jobb, egy cseppet sem.
2017. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy gyorsan eltelik a nyár, de épp ezért akarom kihasználni ezt az időt, mivel talán most van utoljára ennyi szabadidőm az életben :D


Mozgás valóban nem ártana, mivel picit túlsúlyos is vagyok, viszont túl szégyellős vagyok hozzá, kínosnak érezném magam, ha mások futni látnának például (hülyén hangzik, tudom :D).

2017. júl. 2. 16:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Mozgásnak tudom ajánlani a kerékpározást is, ha van kedved hozzá. Eljuthatsz vele új helyekre is, és a meleg idő sem akkora gond, mint pl. futásnál.

Amúgy én is faluban lakom, és itt sincs nagy élet.

2017. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kerékpározást még valóban vállalnám is emberek előtt, hisz max azt hiszik, hogy boltba megyek :DDD Csak nincs kerékpárom.... lehet, itt az ideje venni egyet
2017. júl. 2. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!