Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudok nélküle élni? Hogy kezdjek új életet? Bántalmazott is de csak arra várok hogy bocsánatot kérjen és megbocsátanám de semmi. Tudom h szeret de mindig elso a szorakozas iszogatás?

Figyelt kérdés

2017. máj. 15. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, szerintem jobban jársz így. Nyilván nehéz, ha szeretsz vkit, de az idő be fogja ezt gyógyítani. Inkább menj el pszichológushoz, mert erősen gyanítom, hogy párkapcsolatfüggő vagy... az sajnos nem egészséges, ha olyan embernél tepersz tartás nélkül és nyalod a talpát, akinek ennyire nem vagy fontos. Bántalmazott is, iszik is, de te még futsz utána, hogy legyen veled.

Van rengeteg jóravaló személy a másik nemből, akivel jól meglennétek.

2017. máj. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez az a szituáció, amikor racionálisan kell gondolkozni.

Ha most az érzelmeidre hallgatsz, akkor hosszú távon bajt okozol magadnak.

Exem ilyen volt(mondjuk fizikailag nem, csak szavakkal bántott), és a szakítás után pár hétig nyilván nehéz volt nem beszélni vele(hisz előtte elég sokat beszéltünk), de jól tettem, hogy túltettem magam rajta, és nem estem vissza ugyanabba a pöcegödörbe.

Egyébként ha már alkesznak mondható a csávó, akkor csak szólok, hogy neki is akarnia kell a javulást, DE meggyógyulni teljesen akkor sem fog. Csupán tünetmentes lenne, aztán beadná a derekát egy görbe estére - és minden kezdődne az elejéről.


21/L

2017. máj. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Holnap elköltözök, amiért fojtogatott de se bocsánatkérés se semmi... nyugodtan alszik most is... annyira fáj... nem érdeklem tegnap reggel még azt mondta szeret... ma meg minden mindegy neki. Nem tudom felfogni, hogy holnaptól nem látom többé és jól tudja hogy egy bocsánatkérés és minden megoldódna de inkább hagy elmenni...
2017. máj. 15. 17:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérj tőle bocsánatot te! :D Tartsd oda a másik orcád is!

Istenem,akik ilyen tahó ,tuskó,barmok után szaladnak meg is érdemlik a sorsukat!

2017. máj. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg is érdemled a veréseket, ha ilyen szolgalelkű vagy. Elég lenne egy bocsánat, azért amiért megvert?? Eszednél vagy basszus?
2017. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy lábtörlő mártír vallomásait hallottuk.


1. Olyan nincs, hogy nem tudsz nélküle élni. Azelőtt is éltél, hogy megismerted volna, utána is élni fogsz, minden más csak melodramatikus baromság. Felnőtt ember vagy elvileg, viselkedj is úgy, ezt a tinidrámát ideje lenne abbahagynod és egyszer az életben az agyadat is használnod, ha már ott van.


2. "jól tudja hogy egy bocsánatkérés és minden megoldódna de inkább hagy elmenni" - Szánalmas, komolyan. Téged csak úgy szarba lehet nézni, simán lehet bántalmazni, aztán egy szimpla bocsánatkéréssel elintézni? Aztán még csodálkozol, ha nem tisztelnek és nem bánnak veled emberként, nehéz ám valaki olyat tisztelni, aki annyira lenézi saját magát, hogy ezt a viselkedést eltűri.


Viszont nyugi, mivel ennyire szeretsz szenvedni, garantáltan összeszedsz majd megint egy hasonló roh@dék szemétládát, aki bántalmaz majd kedvedre, az ilyen szolgalelkű, önbecsülés nélküli ostoba libákat mindig van ki verje.

2017. máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha ezen túljutok soha nem kellesz pasi az biztos... amúgy pont az a baj, hogy nem vagyok egy szolga lélek mert állandóan kiabállással akartam kiharcolni hogy jobban figyeljenek rám igaz ezt követően jött a bántalmazás mert én mindíg piszkálom meg elégedetlen vagyok. Vagyis csak utoljara volt hogy bántott ezelott soha. De úgy döntöttem lelépek míg durvabb nem lesz velem
2017. máj. 15. 18:22
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

De, szolgalelkű vagy, egy magát semmibe vevő kislány.


Tudod, mikor fojtogathatott volna engem a párom retorzió nélkül (kivétel szex, mert ott vadulunk módjával)...

De ha neked az kell, hogy hülyére verjen, hát hajrá.

2017. máj. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!