Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha félek egyedül...

Mit tegyek, ha félek egyedül lenni, de rettegek másokkal lenni?

Figyelt kérdés

Tudom hatalmas ellentmondás, ezért megis magyarázom..

Vágyok az emberi társaságra, iszonyatosan vágyok rá, de mégse tudok tenni semmit , illetve nem merek, ha elhatározok valamit akkor van, hogy a testem megmakacsolja magát és lefagyok :/...

Élőben nem tudtam így barátokat találni, kerestem neten, hogy valamivel pótoljam de ugyanaz ott a helyzet, van hogy napokig felsem megyek a facebookra (tudom hüleségnek hangzik elsőre, de ne ítélkezz megérted) nem megyek fel, pedig akarok beszélni egy illetővel nagyon, és megtehetném bármikor, de nem tudom, nem engedem magamnak..

A fejemben folyton csak az van, miért beszélne velem bárki, vagy mi köze lenne hozzám bárkinek bárhogyan hiszen én, csak én vagyok, nem több csak én

Magamnak keresem a magányt és mégis szenvedek miatta, ez örökre így marad? Úgy értem ez mindenhol így van szinte, párkapcsolatom is lehetett volna már, de mikor a lány lépett akkor is ugyanezek a dolgok jöttek fel... Egyáltalán kinek tetszhet meg egy olyan ember, aki semmit nem beszél senkivel és mindig egyedül van, nem gondolom magam normálisnak és nem akarom más életét sem elrontani azzal, hogy velem tölti az idejét.

nem tudok senkivel se beszélni erről! Okot nem írom le, mert azt már végképp önsajnáltatás lenne, de tényleg senkivel nem tudok beszélni erről.

18f


2017. júl. 8. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:

kis túlzással mintha magamról olvastam volna


tudom, ez nem segít de legalább nem vagy egyedül. :D

17/F

2017. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam én is, néha még most is vagyok. Adj időt magadnak, és merj nyitni, akkor is, ha rettegsz. Minél többször próbálkozol, annál könnyebb lesz megnyílni mások előtt.
2017. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerezz egy kutyát/macskát, aztán a neten, akár itt a gyakorin, olyan beállítottságú emberkéket, mint te. Gondolj arra, hogy sokan még nálad is nyomorultabbul érzik magukat. beszéljetek ki mindent magatokból, aztán lehet közösen kutyát sétáltatni, és máris lesznek barátaid. Előbb csak egy,. aztán több. Én ezt csinálnám a helyedben. (Bármi behelyettesíthető a kutyával, biciklizés, versírás, akármi)
2017. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam én is, néha még most is vagyok. Adj időt magadnak, és merj nyitni, akkor is, ha rettegsz. Minél többször próbálkozol, annál könnyebb lesz megnyílni mások előtt.
2017. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, kétszer küldtem el, nem léptem ki.

De akkor legalább biztos megfogadod a tanácsom. :P :D

2017. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tanuld meg élvezni az egyedüllétet és tanulj meg emberekkel beszélgetni, hogy élvezd velük is a társaságot. Gondolkodásmódodon változtass.
2017. júl. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!