Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem vagyok olyan minta...

Miért nem vagyok olyan minta a többiek itt a kisvárosban?

Figyelt kérdés

mindenki iszik jól érzi magukat, kocsmáznak állandóan meg minden.


Az a baj hogy én nem szeretek inni inkább valami aktív dolgokat szeretnék csinálni nem csak inni meg inni, ez a baj.


Gondolom az is közbejátszik hogy nem vagyok valami vagány srác (19/f) kicsit visszahúzódó, de egyébként mindig feloldódók csak idő kell.


Azért irigylem ezeket az embereket mert vannak barátnőik, mondjuk nem a legtöbbnek de van.


Nekem csak ez elmúlt kb fél éve van hiány érzetem hogy valaki mellet legyek meg ilyesmi, lehet hogy ez b*zis volt :D de nyilván barátnőre gondoltam


Meg lehet hogy az is baj hogy én hosszútávra gondolkodok míg ők választották a szakmunkás életet és 120k ért 12 óráznak. Persze szakmunkásokra mindig szükség van nem azért írtam.


Mit gondoltok?



2017. júl. 9. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos az érzékenyebb, érettebb gondolkodású emberek mindig szenvednek a magánytól, mert nem állnak be a sorba, és nem értik meg őket. Próbálj meg hozzád hasonló érdeklődésű társaságot keresni, ehhez az kell, hogy olyan programokat keress, amelyek téged is érdekelnek, és ott majd megismerkedsz új emberekkel.
2017. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Semmi irigyelhető nincs az ilyen kocsmázókon. Még a csajaik sem mert ők rövid távra vannak velük neked meg nem az kell.

Jó lenne társra találnod, jót tenne biztos.


Azért vígasztaljon, hogy nem vagy elkésve.

Nekem 24 évesen még nem volt (lehetett volna folyamatosan) de nem akartam komolytalanokkal vergődni.

2017. júl. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
27%

Honnan vagy vele ennyire tisztában mi történik ott a kocsmában?:D

Hétvégente mi is gyakran elmegyünk haverokkal egyet sörözni, mégse hiszem, hogy bármelyikünkre illene a kocsmatöltelék vagy hasonló jelző emiatt.


Amúgy meg ha ez egy burkolt " Miért nincs barátnőm " kérdés lenne, akkor arra egyszerű a válasz. Ellenőrizd, hogy minden rendben van-e a lábad közt, és ha igen, akkor irány csajozni.

2017. júl. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!