Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Veletek is előfordult már,...

Veletek is előfordult már, hogy fásultak és érdektelenek voltatok mások iránt és minden iránt?

Figyelt kérdés

2017. júl. 11. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:

igen amíg depressziós voltam, szerencsére kint vagyok már belőle


neked mi a problémád, szeretnéd elmesélni? (akár privátban)

2017. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem (érdekelsz).
2017. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen sajnos mindennapos ez nálam. 24/F
2017. júl. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, most vagyok így vele. Valószínű, hogy depressziós vagyok.
2017. júl. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
...
2017. júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, már jó régóta.
2017. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért, mert másokat mi érdekel? A hétköznapi dolgok meg a pletyka. Csak ami ezen kívül esik, afelé divat fásultnak és flegmának lenni, ha pedig valaki a divat és a pletyka felé fásult és flegma, akkor azt divat szidni. Ez egy 21. századi szokás, ami tönkreteszi a fiatalságot szépen lassan!
2017. júl. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg is ilyen vagyok, mert rengeteg dolog nem jön össze.
2017. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, előfordult. 2 éve vagyok így ezzel. Van 1 igaz barátom, akivel jó pár éve tartom a kapcsolatot. Amikor megismerkedtünk, boldog, vicces, nagyszájú ember voltam. De most valahogy nagyon megváltoztam. Depressziós lettem, voltak amikor megaláztak az általános iskolában, és középiskolában is. Mellettem van a rosszban, tartja bennem a lelket. Csak az a baj, hogy nem egy városban lakunk. De ha gondolod kérdező beszélgethetünk privátban erről, hogy mi is a problémád.
2017. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!