Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol tudnék sikeresen ismerkedn...

Hol tudnék sikeresen ismerkedni Budapesten? Van ilyen klub, ahol szívesen fogadnak olyan fiúkat, akik ismerkedni szeretnének?

Figyelt kérdés

A magányosságomat szeretném lezárni és már nagyon hiányzik, hogy egy lányokkal beszélgessek, és megismerkedjek velük.! Egy hosszútávú kapcsolatra vágyok, és arra, hogy egy lányt boldogítsak,a hogy csak szeretné :) Érzem, hogy már elég bátor vagyok, hozzá, hogy odamenjek az utcán gy lányhoz, de eddig korombeli lányt nem találtam. :( Van egy közeli park, ahova járok nap mint nap és senki...mindegy tini lány eltűnt.. :( Fiú iskolába járok, ha nem teszek semmit akkor még 4 évig, nem lesz senkim :/ És azt nem szeretném! Próbálkozom én nap mint nap. Próbálom nem feladni! De olyan helyre lenne szükségem, ahol el tudok lazulni, és nincs hangzavar! A Discó és bulik kicsukva a fülem miatt nem mehetek...különben sem vagyok az a típus... a társkeresőket is megnéztem, de nem regisztráltam mert kiderült, hogy 18 alatt húz el a fenébe...és hazudni meg nem szeretnék életkort, ha ismerkedem akkor felvállalom magam és nem játszok fekete lapokkal :)

Elkeseredett vagyok, hogy tenni próbálok, de amit eddig tettem az semmi nem volt és most ott vagyok, hogy nem tudok hol, nincs ötlet, nem lehet akárhol ismerkedni...

Nem adom fel, de nyugtalan vagyok, hogy nem sikerülnek azok amiket már hónapok óta csinálok!

Tudtok ismerkedős helyet Budapesten? Ahol nem sport miatt vannak ott, hanem kifejezetten, hogy ismerkedjenek a fiatalok! Remélem, van azért ilyen hely...Mit tanácsoltok?

Köszönöm az építő válaszokat :) És a nem kívánatos személyek kíméljenek :) 15F



2017. júl. 13. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Én célzottan ilyen helyről sajnos nem tudok :/ Viszont én pl önkéntes vagyok, ott is rengeteg embert lehet megismerni. Esetleg táborok, tanfolyamok, bár nem tudom ez neked mennyire jöhet szóba. Ismerősök ismerősei, de ez se klub. 15L
2017. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!