Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy én mindig...

Miért van az, hogy én mindig csak az örök második vagyok?

Figyelt kérdés
Mind barátságban, mind szerelemben. Mindig mindenkinek csak az örök második vagyok, ha választani kell soha nem engem választanak. Nem számítok senkinek, velem mindent meg lehet tenni büntetlenül, át lehet gázolni a lelkemen, hisz ez csak én vagyok. Rettenetesen érzem magam. Pedig jó ember vagyok. L/24

2017. júl. 14. 07:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj veled, kérdező, hogy magasabb benned a megfelelési kényszer, mint ahogy azt a korod predesztinálná. Mindenkinek meg akarsz felelni, még akkor is, ha ebből neked hátrányod származik. Ne tedd! Ez a te életed, neked kell boldogulni benne. Legyél kicsit önzőbb, fektess nagyobb hangsúlyt az érdekérvényesítésre.
2017. júl. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Bihar Valatonon ***** válasza:
Ebben nem vagy egyedül, de a mai világban én azt vettem észre mindig inkább az van az első helyen, aki jobban átlagos legtöbbször az emberek nem szeretik, ha valakivel kapcsolatban valami olyan áll fent ami miatt a személyisége kérdéseket vet fel....én rendszerint jártam úgy az előző években ha valakivel alakult valami és más került a képbe ő lett a befutó, és mindig valaki olyan volt a másik aki sokkal egyszerűbb személyiség, mint én akinek elég sok mindenről van konkrét véleménye, és nem mindent ráhagy másokra.... 30/F
2017. júl. 21. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!