Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért akarok mindenkit ellökni...

Miért akarok mindenkit ellökni magamtól?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem magamat.


Lehetnének barátaim, csajaim, haverjaim, ismerőseim, mert igazából mindenem megvan hozzá. Mondhatni helyes vagyok, jószívű, kedves, vicces, szerény.. Ezek tények és ezekkel tisztában is vagyok!


Viszont akármilyen szituáció adódik, mindig mindenkit elhajtok magam mellől és szenvedek magányomban.

Többször volt olyan, hogy dumálgattam Facebookon álombeli lányokkal, de úgy éreztem, hogy nem tudnék megfelelni nekik, ezért soha senkivel nem mertem randira menni.


Van egy rakat jófej srác, akikkel haverkodhatnék, de nem érzem azt, hogy tényleg barátjuknak tartanának, ezért csak annyit beszélek velük, amennyit muszáj és sokszor elutasító vagyok velük, amikor érdeklődnének felőlem.


Hívtak bulikba, el is mentem mindig, de nem éreztem soha azt, hogy én ott számítok valamit, ezért mostantól kezdve nem megyek sehova.


Barátkoztam neten, de mivel érthető módon nem én voltam a legfontosabb az éppen adott csaj/srác életében, ezért sorra letiltogattam őket pár nap beszélgetés után.


Édesanyám próbál kedves lenni velem, de én sokszor bunkó és elutasító vagyok vele, mert tudom, hogy csak azért beszélget velem/dicsérget engem, mert az anyám.


Mi bajom van nekem?

17/F


Gyűlölök egyedül lenni, halálra unom magamat.


2017. júl. 15. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Én is hasonló cipőben járok, okát nem tudom. Ha valaki nagyon közel kerül hozzám, akkor hirtelen ellököm magamtól, ha teljesen jól megvagyunk akkor is, megmondom hagyjuk ezt és megszakítom a kapcsolatot vele, legyen az haver vagy több. Tudom, ez nem válasz a kerdesedre, bocsi. 14l
2017. júl. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem egyszerű csak ne akarj teljesen nekik megfelelni légy az aki vagy,legyen önbizalmad és máris tágasabb a világ és könnyebben tudsz elmélyíteni a kapcsolataidat és barátnőt szerezni.
2017. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kevés az önbizalmad.Egyedül vagy segítséggel próbáld megszeretni saját magadat.Ha olyan vagy mint írtad, szeresd érte magadat!Vegyél erőt magadon, és ha nem akarsz is, menj el buliba. Ha érdeklődnek irántad, hidd el azért teszik,mert érdekled őket.Édesanyádnak is higgyél, ha nem így gondolná, szidna is, bírálna.Nincs bajod, csak simán kamasz vagy, minden átéltünk hasonlókat.Én is ilyen voltam, pár év eltelik, és nem lesz ilyen gondod.Tanulj, mert az is megerősíti az önbizalmadat, ha sikeres vagy. Az is erősíti, ha megpróbálsz keresni olyan embereket, akiket nem akarsz eltaszítani, és közel kerülsz hozzájuk, bízol bennük.Válogasd meg a barátokat, ismerősöket.Határozd el magadban, hogy ezeket a rossz gondolatokat átformálod, mert így nem jó.
2017. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ugyanilyen helyzetben vagyok én is. Mikor volt barátom (kb 3 éve) én is ellöktem magamtól, mert úgy éreztem nagyon kötött vagyok, akkor heti egyszer találkoztunk, de az is sok volt.. szakítottam vele. Most sem vagyok nyitott kapcsolatokra, pedig volt több lehetőségem is. Már azt kötöttségnek éreztem, hogy reggel és este kellett küldenem jóreggelt és jóéjt üzenetet.. fogalmam sincs mi okozza ezt, remélem ki lehet nőni.

17/L

2017. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ezt kinövi mindenki, főleg aki így észreveszi saját magán, csak nem érti. Én is ilyen voltam, ez a kamaszkor velejárója, fokozatosan fog elmúlni.Én is 16 évesen fülig szerelmes voltam egy fiúba, ő is belém, de folyton taszítottam magamtól, szakítás is lett a vége, akkor meg belebetegedtem. Visszagondolva már nem értem miért csináltam, a kamaszkor tele van szélsőséges viselkedéssel, érzelmi hullámvasút az egész.Később fokozatosan múlt el az egész, és tudtam igazi kapcsolatot létesíteni fiúkkal is, más emberekkel is.
2017. júl. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!