Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ronda férfiak tényleg társ...

Ronda férfiak tényleg társ nélkül maradnak?

Figyelt kérdés

Mármint mindig mondják, hogy mindenkinek megvan a párja és csak a belső számít.

Részemről ez valahogy nem jött össze, pedig próbálkozok. Külsőleg tényleg nem vagyok szép, enyhén szólva sem, viszont eddig mindig próbáltam a lányokkal úgy viselkedni, ahogy szerintem illik. Tisztelettudóan, mármint picit régiesen, de ajtót nyitni nekik, asztalnál széket én mozgatom, neki csak le kell ülni, finom bókok, és alapvetően udvarias stílus.

Viszont eddig mindig úgy végződött, hogy jött a szokásos szöveg, kedves vagy és aranyos, de mi nem illünk össze és hasonlók. Persze, hisz ami csak tőlem telik emberileg és anyagilag megteszek mindig, és úgy érzem ezt többször már ki is használták, és fogják is, mert vagyok olyan bolond, hogy mindig arra számítok, hogy talán most majd az igazit fogom megtalálni.

A végén meg mindig ugyanaz sül ki.


A lényegi kérdés igazából tényleg nem nagy, és így anoním interneten nyugodtan lehettek őszinték.


Lányok, ha valaki ronda, de belsőleg tetszik, azzal összejönnétek, vagy a ronda külső alapból kizáró ok, és emberileg hiába tetszik, nem akarnátok vele semmi komolyabbat?


A kérdés leginkább azért vetődött fel, hogy ha olyan válaszokat kapnék, hogy valóban kizáró ok a klső, akkor talán saját részről is jobban járnék ha nem próbálkoznék folyamatosan, időt, energiát, pénzt rááldozva, hanem belenyugodnék, hogy ez van, és próbálnék másra koncentrálni.



2017. júl. 20. 03:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha van penzed nem maradsz tars nelkul.(sajnos ez az igazsag).
2017. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"Te is érhetsz el sikereket a nőknél, ha van státuszod, tekintélyed, domináns a viselkedésed, valamint nem árt, ha izmos tested van, és hozzád illő ruhadarabokat viselsz."


Igen, körülbelül pusztán ennyit kell elérned az életben, hogy nőd legyen rondaként, egy olyan országban, ahol az emberek 90%-a 130 nettót keres.:D Mert ugye a státusz, tekintély, dominancia a hatalomból ered, a jelenlegi világban pedig akkor van hatalmad, ha pénzed van. Ha neadjisten ezeket a semmiségeket el tudod érni ebben a rövid életben, talán betalál egy nő, és odatolja neked a lukát, cserébe a pénzedért. Equal trade, right?

2017. júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
71%

12-es!


Nem. Rohadtul nem igazságos. Az élet egy abszolút igazságtalan szemét dolog, ezzel teljesen egyetértek.

De mégis mit tudsz csinálni? Te egymagad nem fogod tudni megváltoztatni a rendszer működését!


Viszont van egy nagyon nagy szerencsénk nekünk, akik hátránnyal indultunk az életben.


A kulcsszó a LÁTSZAT.


Nem kell, hogy ténylegesen domináns legyél, hogy tekintélyed legyen, vagy státuszod. Elég, ha úgy TŰNIK. Ezt pedig fokozhatod, ha:

- megfelelő ruházatot viselsz (nem muszáj drágának lennie, a fő, hogy passzoljon hozzád, jól érezd benne magad, emelje ki a testalkatod erősségeit, és takarja el a gyengeségeit.)

- kondizol (lehet, hogy alapból nem vagy izmos, és manipulálod a súlyzózással és az étrendkiegészítőkkel az alapizomzatodat, de nem számít. A fő, hogy az izmok erőt sugároznak!)

- Domináns a testbeszéded. Erről rengeteg anyag van a neten. Ha tudatosan figyelsz a mozdulataidra, hozzászoktatod magad az alfahímekre jellemző testbeszédre, akkor máris sokat fejlődtél.

- A beszéded. Ne hadarj, ne beszélj túl gyorsan, ne legyen túl magas a hangod. Gyakorold be a megfelelő hangszínt és beszédtempót.

- A hozzáállásod. Rohansz a nők után? Bókolsz, isteníted őket, szívességeket teszel anélkül, hogy bármit kapnál érte? Akkor te alacsonyabb rendű hím vagy. Ne tedd!


Igen, tudom, ezek gyakorlatilag a hazugságot jelentik. Dehát miben másabb ez, mint a női kozmetikumok és ruhadarabok, amiktől jobb csajnak tűnnek? Holott valójában ezek nélkül a legtöbbnek nem lenne olyan szép az arca, nem volna olyan feszes a bőre, a magassarkú nélkül nem volna olyan kerek a feneke stb. Fogd fel úgy, hogy ezek a módszerek, amikről írok a női praktikák férfi megfelelői.

2017. júl. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
úristen pasik, ti rosszabbak vagytok mint a női magazinok. XD
2017. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Húú igen, de szörnyű is az, amikor valaki alapból nem tud a nőknél sikereket elérni, és ezért tudatosan próbál megoldást keresni a problémájára!


Micsoda szánalmas dolog nem, kedves 14-es? Nekünk férfiaknak van egy nagyon erős alapvető szükségletünk (a szex), és ahhoz, hogy ezt beteljesítsük, igyekszünk minél jobbakká válni a témában!


Igen, mi valóban ilyen rosszak vagyunk, nem ér a nevünk, dehát mit csináljunk?



Tipikus női hozzáállás... ha valakik nem tudnak nőt szerezni, és ebben szeretnének fejlődni, akkor már rögtön csak leszólást kapnak.

2017. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
58%
Ha valaki ronda, az hiába kedves, illetve hiába öltözik jól.... Soha nem fog kelleni egy lánynak sem...... Én sem kellek senkinek a külsőm miatt, pedig naponta próbálkozom a társkeresőkön....... Ronda fiúként esélye sincs az embernek.......... Azok, akik azt írták, hogy rengeteg ronda srácnak van barátnője, azok tévednek... A lányok csakis a "Jóképű" srácokra buknak......... Aki nem az, azzal szóba sem állnak........ 21/F
2017. júl. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

16-os!


1) Miért lennél kedves a lányokkal? Erőt kell sugároznod, nem kedvességet!

A lényeg egymondatban: viselkedj alfahímként! (Nem baj, ha nem vagy az.) Csak viselkedj úgy! Szerinted egy alfahím, akinek van mindig 3-4 elérhető csaja kedvesen viselkedik azokkal a lányokkal, akiktől még nem kapott semmit? A francokat!


2) A jóképűség egy olyan dolog, ami beindítja a lányokat, de nem az egyetlen. A rommá vert képű boxolókat körülveszik a jobbnál-jobb csajok - pedig azok aztán sokmindennek mondhatók, csak épp jóképűnek nem!


3 Társkeresőn próbálkozni eleve kudarcra ítélt vállalkozás! A társkeresőknél kizárólag a legjobb genetikájú (tehát a pasik kb. felső 10%-a) tud sikereket elérni, nekünk átlagembereknek ez teljesen reménytelen. A társkeresők a nőknek kb. arra jó, hogy legyezgethessék az egójukat.

Egy ronda nő is sokszor több pozitív visszajelzéseket kap, mint egy szuper pasi. Plusz azok, akiknek valahogy összejön egy élő találkozás a férfiak közül, azokból nagyjából a 10%-ot ítélik meg jónak a nők élőben is.


Azt mondom, ne társkeresőzz, mert csak az idődet vesztegeted. Ott tényleg csak a szerencsés jóképű pasik nyerhetnek. Viszont, mint mondtam, nem CSAK a jóképűség számít. Az EGY dolog. A korábbi hozzászólásaimban már említettem pár tulajdonságot, amik még vonzalmat keltenek a nőkben.


Szerinted melyik a nyerőbb pasi? Egy jóképű, aki motyogva beszél, összehúzza magát és elpirul, ha hozzászólnak? Vagy egy ronda, magabiztos, határozott kiállású, domináns viselkedésű laza férfi?


Zárszóul: Az önbizalom vonzó a nőknek. Az önbizalom a sikerekből jön. És az önbizalom MEGJÁTSZHATÓ. Ahogy nőnek a sikereid, annál nagyobb lesz az önbizalmad.

Az elején a legnehezebb elindulni, utána már jobb lesz a helyzet!

2017. júl. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
57%

Amúgy az hogy mennyire vagy vonzó 99%-ban a KISUGÁRZÁSOD. Hihetetlen ronda pasikat is láttam bomba csajokkal, jól kijönnek és szeretik egymást.


Saját magadat kell megváltoztatnod. Komplexusaidat, sérelmeidet felkellene dolgozd!

2017. júl. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
19%
nyugodtan lenullázhattok, és igen, nőként látom mindkét oldalt. mert tinikoromban inkább voltam fiús.. na m1. hülyén látja mindkét oldal az egészet. nekem meg van egy 7 éves kapcsolatom.
2017. júl. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én rájöttem, ha szexelni akar vki, akkor a külső ami a lényeges, beindítson, ha pedig hosszabb kapcsolatra keres társat, akkor a belső és a személyiség ami fontosabb, 1/3 külső.
2017. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!