Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen világot élünk manapság...

Milyen világot élünk manapság a szerelem és a szabad érzelmek terén?

Figyelt kérdés
A jó testi adottságú nők belekényszerítik a férfiakat abba, hogy fizessenek a szexért, ha együttlétet akarnak. Saját magukat túl sokra értékelik és ez erkölcsi tartásnak látszó képmutatással, csak a hülyèket tudják megvezetni. Amikor házat vagy kocsit örökölhetnek, esetleg milliomos pumpolja őket, akkor valahogy a kényelmes élet reményében egyből a partnerük kedvére tesznek. Akkor érdekes nem kell rájuk várni, hogy vetkőzennek. Nem feltétlenül jó az a világ, ahol minden a pénzről szól. Ez csak annak buli akinek teli van zsebe. A " jó nők " között normális kivétellel még nem találkoztam. Undorító, hogy egy házért már feküdnének, de önnáló érzelemből, tetszésből senkivel nincsenek. Haszonelvűség, számítás van. De nem normális érzelmek és felfogás.
2017. júl. 26. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
ki bántott? :DD
2017. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon legalja, selejt világot, Kérdező. Elég csak megnézni, párkapcsolatok terén mekkora káosz és mennyi negatív jelenség mutatja meg magát. Az emberek értékrendje és felfogása teljesen eltorzult a mai mosléktársadalomban, a külső és a pénz lett a minden, mert manapság kb. annak van létjogosultsága csak, amit forintosítani lehet, vagy számokban ki lehet fejezni. Az agymosó média is nyomatja a tömény bullshitet az emberek arcába, hogy nézz ki jól, egyél itt, hordj ilyen ruhát, viseld így a hajad, mutogasd magad meztelenül, legyél agresszív, kötekedő, nagyhangú, tiporj el mindenkit magad körül, mert egyedül csak TE, TE és TE számítasz, és ettől leszel sikeres és népszerű. Az ostoba tömegember robotzombi meg fenntartás nélkül be is kajálja ezt a pénzközpontú elitista emberiségellenes maszlagot. Napirenden vannak a válások, megcsalások, egymás után készülnek az ilyen oldalak, mint a viszony.hu vagy a puncs.hu. A becsület, empátia, intelligencia és tisztesség pedig üldözendő, negatív tulajdonságok lettek, az ilyen emberek le vannak nézve és ki vannak közösítve.

Ha nem haragszol, most kimegyek okádni.

2017. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Háhá, elég sok oldalról meg tudod közelíteni ezt a témát az fix. Már-már unalmas lenne, de valahogy tovább csűröd, csavarod a témát.

Ja amúgy olyanra keresel választ, válaszokat, ami nagyon bevisz az erdőbe és ott hónapokig nem találni ki, mert nincsenek jelzések.

2017. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Már megint ittvagy, bombanő? Azt hittem, hogy felkötötted magad a legutóbbi gyűlöletkampányod után
2017. júl. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Nos, szerintem ez a szöveg csak a nők 60%-ára igaz. Nem tudom, ki cseszett ki veled ennyire és sajnálom, hogy ez a benyomásod "rólunk", de elhiheted, hogy a férfiakról is lehetne novellákat írni.

Szerintem egy efféle "kapcsolatban" kölcsönösen kihasználják egymást az emberek.

Szomorú hogy ide jutottunk. Szerintem gusztustalan és nagyon aggódom a következő generációkért.

17/L

2017. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szövegednek SEMMI köze kérdésedhez de én kérdésedre válaszolnék.


Minden időben, nem csak manapság ugyanolyat. E létsíkon szerelemi kapcsolatok sokszor tele van problémával elmebéli hiányosságok miatt. Szabad érzelmek pedig mindig is nagyon vannak és lehetnek.

2017. júl. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Számodra azért nincs köze, mert nem érted. Lehetnek? Ez nem életszerű! Nyugtatni próbálod a megkülönböztetett emberek sorsát az elkorcsosult világunk miatt. A jó nő ott van ahol neki kènyelmes. Szarik az érzelmekre. A beképzeltsége felőrölte az emberi vonásokat.Kb olyan mint egy erszény ami pénz teli pakolásra van kitalálva. Mesélje el valaki, hogy például egy budapesti Alexa félét hol lehert látni a középosztályban vagy szegényeknèl? Pedig még nem is a lrgjobb nő.
2017. aug. 1. 13:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy red vixen vs bombanős idióta vitát azért szívesen megnéznék. A két IQ bajnok epikus küzdelme...
2017. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!