Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha még a tulajdon anyám sem...

Ha még a tulajdon anyám sem szeret, miért éljek?

Figyelt kérdés

A kérdésben nem túlzok, mindig többre tartotta az élettársait, soha nem érdekelte, hogy nekem milyen rossz az, hogy egy idegen valakihez költözünk. Inkább nem kezdem el részletesen leírni az élettörténetemet, mert tulajdonképpen újra és újra felszakítja a sebeket (ezek sajnos soha nem fognak begyógyulni). A kérdésem lényege az, hogy mire fel legyek vidám, minek legyen bármi célom is, ha senki sem szeret? Nem kapok bátorítást, bíztatást sehonnan sem, rúgásokat annál inkább. Egyáltalán minek kellett megszületnem? Mindenhol csak a szükséges rossz vagyok.


F


2017. júl. 28. 11:36
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:

Tudom hogy nehéz, de ne lásd ennyire borúlátóan a világot.

Hány éves vagy?

Tűzz ki magad elé célokat a jövőre nézve, tanulj és akkor sokra viszed. Elköltözhetsz és nem kell anyukáddal élned.

2017. júl. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Milyen célokat, hm? Akármibe fogok, nem tudom teljesíteni. Két szakmát is elkezdtem ballagás után, de egyiket sem fejeztem be, mert egy rakás gané vagyok, lópikulához sem értek.
2017. júl. 28. 11:48
 3/44 A kérdező kommentje:
És amúgy hogy költözzek el pénz és szakma nélkül? Mire összegyűjtök egy városi házra, az több év minimum (hogy én falun nem fogok élni, az is szent).
2017. júl. 28. 11:52
 4/44 anonim ***** válasza:

Ha mar Te ilyen kevésre tartod magad, akkor mi miért tartsunk többre?

Lehet egyedül is elni, zeljesen frankón...

2017. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
22 évem alatt eddig csak falvakban laktam, kivétel nélkül mindegyikben csak a rosszindulatú pletykák terjengtek, a lakosság szinte csak ,,hanemvagyfizikaimunkásnemvagyember"-mentalitású emberekből állt.
2017. júl. 28. 11:55
 6/44 anonim ***** válasza:
És miert erdekel az teged, hogy a koszostalpu oregasszony mit pletykal rolad ....
2017. júl. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:

Te saját magadat húzod le.

Ha valamibe belekezdesz akkor az végezd el, pont.

Nem ide kell jönni és sajnáltatni magad, hanem elmenni dolgozni. Akár takarítónak vagy bárhova.

Felnőtt férfi vagy, nem egy iskolás kisgyerek. Tessék dolgozni és lesz pénzed ahhoz hogy el tudj költözni.

Ha van érettségid akkor felvételizhetsz egyetemre, mehetsz OKJ-s képzésekre. Találd fel magad.

2017. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

,,tanulj és sokra viszed"


Ez pedig az egyik lehető legnagyobb hazugság. Amúgy szerettem volna továbbtanulni, de még ahhoz is hülye vagyok, fel sem vettek...

2017. júl. 28. 12:00
 9/44 anonim ***** válasza:
És arról, akkor ki tehet?
2017. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Ok. Ha csak ilyen rosszindulatú válaszokat kapok, a jövőben már nem kívánok kommentelni a kérdés alá. Jó fröcsögést!
2017. júl. 28. 12:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!