Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tönkretették az életemet....

Tönkretették az életemet. Most már nincs semmim és senkim. Miért érdemes élni? Ha nincs semmim és senkim?

Figyelt kérdés
Rosszul érzem magam. Nincs senkim, amiért hibáztassam magam. De a fájdalomért, amiért igazam van. Minden annyira reménytelen. Az életem teljesen tönkremegy/tönkrement. Nincs egyetlen személy akivel beszélhetnék. Nincs család, nincsenek barátok, senki. 18 vagyok. Itt vagyok a csabdába, és senki sem tudja hogy létezem. Az elmémben megástam a saját sírom. Túlságosan félek, hogy segítséget kérjek, és túl magányos vagyok, és összetört hogy folytathassam.  Teljesen nincs semmim.  Nem tudom mit csinálok ezen a földön, felesleges vagyok. Értéktelen vagyok. Az elmém gyakran gondolkodik arról, hogy mi lenne a legjobb út megölni magam.
2017. júl. 30. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy hogy nincs család mi az oka, ha szabad tudni ?
2017. júl. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmid hol élsz és min írod a kérdésed? Munkád sincs? Miből tartod fennmagad?
2017. júl. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
gyáva vagy hozzá
2017. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nagyon egyszerű. A környezetedben biztos van olyan hely, ahol szívesen fogadnak önkénteseket, pl állatmenhely, máltai szeretett szolgálat.


Ha az ember felesleges, akkor még mindig segíthet másoknak, akiknek meg tényleg jó, hogy ott vagy akkor és ingyen kicsit előrébb hozod az életét.


El kell menni egy ilyen helyre és ott dolgozni.

2017. júl. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkinek sem segíteni! Na de mostmár tényleg betelt a pohár. Miért ilyen hülyék az emberek?? Rajtatok már nem lehet segíteni. Rózsaszínben látjátok a világot.
2017. júl. 30. 17:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Ok.
2017. júl. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
91%

Mindenkinek megvan a maga pokla. És mindenkinek a sajátja fáj a legjobban. Tény.


Épp ezért kell valami "változás", amire jó az önkétesség.

Most benn vagy állapotba, egy rossz állapotba. Ha igazából tök 8 minden, akkor mi a frászért ne változtass bármin? Elvileg úgy is minden mindegy, nem? Akkor legalább ha neked jobb nem lesz, másnak lehet meg sokkal jobb azáltal, hogy te ott voltál.


Ha viszont van ahhoz még erőd, hogy felháborodj a javaslatomra, akkor neked még annyira mégsem csengettek. Inkább vagy megkeseredett, de te még nagyon is akarsz valami változást az életedbe, ami pozitív.


Nos, ehhez meg megint kezdő lépésként az első pontot tudom javasolni.

2017. júl. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért idejönnek sírni az ilyen emberek és miért nem keresnek inkàbb egy szakembert. Azt hiszi, hogy itt majd lesz olyan, aki két mondatban megoldja a problémáját?
2017. júl. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért érdemes élni? Mert lehet egy nemzetközi családod, akik odafigyelnek rád, és értékelnek téged, mert biztosan sok jó tulajdonságod van. Egy világméretű munka által az emberek választhatnak, akarnak-e élni a jövőben egy paradicsomi földön tökéletes egészségben, de Isten igazságos uralma alatt. Hamarosan emberek milliárdjai döntésük szerint élnek, vagy meghalnak. A legtöbben a halált választják.
2017. júl. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

kedves kérdező feltett egy kérdést, majd lehurrogja a válasz adót aki csak segíteni akar :s


kérdező, ha te nem akarsz segíteni senkin akkor nem kell.. ha nincs senkid és még csak meg sem próbálsz nyitni mások felé akkor poshadj magadba. Ha te eldöntötted hogy nincs értelme a létezésednek akkor halál felesleges volt ide kérdést fel tenned, ha csak nem nagy unalmadba tetted fel mert addig is oda figyelnek rád (vad idegen emberek).


egyébként kérdésre válaszolva.. hát ha te szereted a családod akkor lehetne az az egy ok, hogy egy temetés elég sok melóval és költséggel járna. meg persze melóval.. + 1 hétig mindenki olyan depis lenne mint ahogy a kérdésedből te annak tűnsz.:c

2017. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!