Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért akarom feladni?

Miért akarom feladni?

Figyelt kérdés
Miért van olyan érzésem gyakran, hogy mindent feladok, nem csinálom tovább, inkább nem is élek ezután. Se barátom nincs kivéve egy, se barátnőm, senkinek sem kellek, tanulás az jól megy, így nem kell több időt a tanulással töltenem. Hogyan változtassak ezen a félénk típus vagyok?

2017. júl. 30. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Pont így érzek én is. Sajnos a megoldásra még nem jöttem rá...
2017. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam és vagyok is így. Apránként próbáljatok ezen változtatni, többször kimozdulni, találkozgassatok 1-2 rokonszenves osztálytársatokkal...stb
2017. júl. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a baj csajok,ne depizzetek
2017. júl. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert nincs elég sikerélményed, amiből töltődhetnél lelkileg. Erre kell nagyon "ráfeküdni". Kezdj el sportolni, találj kreatív hobbikat, így lesz miről beszélgetni az emberekkel. Aztán keress olyanokat, akiket ugyanezek érdekelnek. Ha van közös téma, barátkozni is könnyebb.
2017. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Találtam már hobbit, szeretek vezetni és autót szerelni, bár az enyémet nem kellene szerelni, de azért néha külsőleg alakítok kicsit rajta, hogy ne unatkozzak.
2017. júl. 31. 09:39
 6/8 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ,húsz vagyok és sose volt még barátom barátnőm is csak nagyon kevés néha velük bulizok.
2017. aug. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nincs miről beszélgetned? Miért vagy egyedül? Én is visszahúzódó vagyok (voltam, már nem annyira) de mindig találtam pár embert akivel megegyezett az érdeklődési köröm.Valami oka csak van hogy egy barátod se ,lehet unalmas vagy éppen beképzelt .nyiss mások felé
2017. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pajzsmirigy alulműködésed van.tapasztalatból mondom.
2017. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!