Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül vagyok de talán ez...

Egyedül vagyok de talán ez már így is marad van ebből vissza út?

Figyelt kérdés

igazából semmi előnyös értékes dolgot nem tudok mondani magamról csak annyit, hogy jól végzem a munkámat erős, izmos vagyok meg helyes és ennyi.


Ezt leszámítva csak rossz dolgok jutnak az eszembe. Nagyon sok barátnőm volt és totál kivagyok már égve azt érzem nem is megy egy párkapcsolat sem, meg a szexnel sem tudom elengedni magam mert attól felek hogy ki mikor és hogyan b...ik ki velem.

Közben bármikor lehetne barátnőm akar több is de nem megy!


Vannak barátaim is folymatosan megyünk ide-oda bulizni stb, de szó szerint azt érzem mintha égne a lelkem, faj és folymatosan ürességet érzek. Mindig magányos vagyok gondolkodtam hogy elmegyek orvoshoz, de nem tudom miben tudna segíteni.


Érdekes ha füvet szívok mert sajnos nagyon sok alkalom van rá akkor ez az egész megszűnik teljesen úgy érzem magam mint gyerekkoromban a szex is oké minden oké minden megy...régen drog függő voltam mármint nem csak fű hanem más dolgok is ( minden ami nem szuris) viszont nem értem és nagyon utálom már magam ezek a dolgok miatt.


Folyamat keresem a helyem a világban, álmodozok, gazdag akarok lenni meg minden és csak pörög az agyam😑 Ez az egész elmúlik magától , ha keresem a megoldásokat vagy annyira komoly a dolog mint amelilyennek érzem ? Tehát szart sem erek...lényegében ezt. 24f


2017. aug. 1. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatodra hívnám fel a figyelmed, mert a kerdést meg is válaszoltad magad....
2017. aug. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Fiatal vagy még és sokat gondolkodsz. Meg kellene találni azt a dolgot, ami igazán érdekel és leköt, eltereli a figyelmedet. Vagy lehet az egy személy is akár.
2017. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor ennyi mindent szeretne változtatni magán valaki, akkor az szinte lehetetlen addig ameddig ugyan abba a közegbe marad és ugyan azt teszi amit eddig. Nem hiszem, hogy ilyenkor lenne bárki (legyen az orvos, barát vagy barátnő), aki csak attól, hogy bekerül az életedbe hosszú távon megváltoztathatná ezt az érzést, persze segíteni segíthetnek benne. Választanod kell a lehetséges folytatásokból, úgy is tudod melyikhez mi kell és hova vezet. Nem tudom miben és mihez képest próbálnád mérni az értékedet, ilyet embereknél nem lehet, akkor sem ha egyébként úgy néz ki mások meg szokták tenni. Az is segítene ha sokkal lassabban közelednél az emberek felé, és nem mennél bele semmi többe addig ameddig nem tudsz megbízni valakiben, de az alapján amit magadról írtál ez is olyan ami inkább csak elméletben hangzik egyszerűnek. Nehéz lehet elhinni, hogy vannak olyanok akik csak önmagukért szeretik a másikat. Ebben én is elbizonytalanodom néha.
2017. aug. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Habár nem ismerlek személyesen, de úgy gondolom, nagyjából meg sikerült értenem a helyzetedet.

Azt mondod, jóképű és bulizós vagy, tehát bizonyára a suliban/munkahelyen is a Menők csoportjába tartozol, a VIP-ba stb. Ebből kifolyólag mind a partnereid, mind a barátaid döntő többsége vélhetően nem rendelkezik azzal a szintű értelemmel, és érzelmi intelligenciával, amellyel te, vagyis többségük megragad napjaink külsőségekre építő, elképesztően felszínes fiatalságának szintjén. Többségüket a diszkók, a fesztiválok, a facebook, az okostelefon, a márkás/divatos ruhák és a semmiről való állandó beszéd érdekli. Nem tudnak, nem mernek olyan kérdéseket megfogalmazni, mint amilyenekkel te foglalkozol ("ég a lelkem", "ürességet érzek" "szart sem érek").


Két lehetőséged van. Elmehetsz egy szakemberhez, aki nem kevés pénzért, egyáltalán nem garantálható lelkesedéssel meghallgat, és vagy olyan dolgokat mond, amelyekből tudsz profitálni, vagy nem. (Tapasztalatból beszélek). A második lehetőséged, hogy szétnézel az olyan emberek között, akik kicsit kívül állnak az ismeretségi körödön, akikkel nem beszélnek sokan, akik sokat vannak egyedül - ugyanis nagy általánosságban közöttük lelhetsz társra (akár barátsági, akár szerelmi szempontból.)


Ha lenne még mondandód, én is szívesen állok rendelkezésedre.

24f

2017. aug. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!