Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érdekelnének a vélemények ki...

Dolly992 kérdése:

Érdekelnének a vélemények ki mit csinál olyankor ha a párjával összeveszik és mondjuk egyedül marad othon?

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Passz, képtelenek vagyunk úgy összeveszni, hogy félóra múlva se legyen puszi és ölelés s ez is iszonyú ritka. Mondjuk még 20 éve sem vagyunk együtt, de elég kompatibilisek vagyunk, nem hinném, hogy valaha lenne tartós összeveszés.


Mi az, hogy egyedül marad otthon, milyen a szitu? Nem mindegy, hogy a párja elmegy dolgozni kicsit morcin vagy dühösen világgá megy, ésatöbbi.

2017. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez nem írja át különösebben a napi rutinom, ugyanazt csinálom, amit amúgy is csinálnék.
2017. aug. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sírok egyet, megdédelgetem a kutyát v a macskát, elmesélem nekik a veszekedést, főzök egy teát, aztán nekiállok takarítani. Takarítás közben pedig újra átgondolom a veszekedés tárgyát és lefolyását, lehetséges megoldásokat keresek.

N

2017. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gyorsan keresek valami jó műsort a sportcsatornán. :-) 28F
2017. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket..Ám lehet kicsit én irtam értelmetlenül ezért ellnézést kérek.Ám ha kicsit részletezem a jelenlegi helyzetem.Németországban élek magam jöttem ki volt saját lakásom,összejöttem egy fiuval kb 6 hónapja tart a dolog.Ám nagy hibát ott követtem el hogy 3 hónap után hozzá költöztem.Elhihetitek nem dicsekvés képpen de mindeg igyekeztem jol cselekedni az életben.Ám ahogy odapakoltam hozzá azza a saját lakásszerzödésem felmontam.Ugyebár ott lakik az anyukája is.Szépem ,emt ez kb 1 hónapig az eggyüttélés.Mikor a személy akit a baratomnak véltem teljessen megválltozott.Kérdezek valamit allig szól hozzám.Ha elront valamit nem látja be hogy hibázott.Akár mit csinállok semmi nem jo.Tudom nagy hibát követtem el hogy gyorsan ideköltöztem hozzá,de én nagyon szerettem...És abból a lanyból aki mindég azt nézte hogy mit kell tenni h jobb legyen hogyan tudnák elöre haladni az életbe,most egy roncs lett.Sokszor lemegyek a vizpartra jol kisirom magma az segit egy ideig..Sajnálom ha unalmasnak tüntem ám ezert érdekelt a vélemenyetek .Köszönöm
2017. aug. 4. 14:44
 6/12 anonim ***** válasza:
menj el dolgozni. :)
2017. aug. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Dolgozom :)
2017. aug. 4. 15:25
 8/12 anonim ***** válasza:

akkor hogy vagy egyedül otthon? munka után? de egyébként meg hülye kérdés volt, mert az sem old meg semmit... csak arra gondoltam, hogy talán ha kimozdulsz a 4 fal közül, kicsit derűsebben látod a világot.

jól érzed még magad vele? mert ha nem, nem érdemes várni... ha meg tudod tenni lépj tovább. először biztosítsd magadnak, hogy legyen hova menned, aztán lépj le... nem vagy köteles olyan mellett maradni, aki mellett nem érzed jól magad. :/

2017. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Van már tervem,csak ugye idöbe tellik mire kapok lakást kb 2-3 hónap.De addig szinte minden nap amikor találkozunk ugy erzem hogy egyre jobban török össze.Semmi se jo amit csinálok.Ha megkerdem hogy szeret e még a válasz az,hogy erre most kellene mondanom vagy hogy nem tudom...Nekem ez nagyon fáj,meg mélyen érint de van tervem,hogy elköltözöm csak hogy addig ki kell birni...Azert kértem csak tippeket hogy ki hogyan vezeti le ez a szituáciot hogy bár addig kibirjam valahogy.
2017. aug. 4. 21:36
 10/12 anonim ***** válasza:

Keress valami hobbit, elfoglaltságot, amiben önmagad lehetsz, magabiztosnak érzed magad tőle, és boldog vagy, mikor csinálod. Nekem ez a kutyám. Ha rosszul érzem magam, akkor elmegyek sétálni a kutyámmal. Ilyenkor álltalában olyan helyre megyek vele, ahova ritkán járunk, de nagyon szereti. Sokkal jobban érzem magam attól, ha látom, hogy ő mennyire örül ilyenkor.

És barátnők, esetleg ismerősök, kollégák nincsenek, akihez oda tudnál költözni, amíg nem kapsz lakást?

2017. aug. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!