Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak egyedül?

Mit csináljak egyedül?

Figyelt kérdés
Na szóval az van,hogy barátaim nagyon nincsenek,csajom nem is volt soha,és most jelenleg egyedül vagyok,de úgy teljesen magányosan. Próbáltam neten barátkozni,vagy csajozni,de eddig nagyon nem jött össze semmi. Menni meg nem tudok elmenni sehova,mert Mamám kezelésekre szorul,ami azt jelenti,hogy ez a nyár nem volt eddig valami szórakoztató. A melegtől meglehet halni,és szinte meguntam a filmeket/sorozatokat. Nincs semmi amivel elfoglalnám magam itthon. Mit csináljak? Tanácsok? Ötletek?
2017. aug. 4. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Gamelj online.
2017. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Kozmunka?
2017. aug. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Verd ki
2017. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van valami érdeklődésed, most van időd tanulni a témában. Gondolkozz el, mi az, ami hasznodra fog válni, ha a tudás birtokában leszel. Hasznosan töltsd az időd, amennyire csak lehet.
2017. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el Analízist tanulni.
2017. aug. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!