Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ítélnek el az emberek...

Miért ítélnek el az emberek azért, mert nem megyek sehova?

Figyelt kérdés

És nem csinálok semmi az értelmetlen munkámon kívül.


Miért baj ez nekik? Akkor ne beszéljenek velem.


Minek kell állandóan megjegyzést tenniük rá, mintha ártanék azzal nekik, hogy egész nap csak itthon ülök?


2017. aug. 8. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Mert jobbnak érzik magukat tőle ,-,
2017. aug. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idos vagy? Nincs is igenyed valtozasra?
2017. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyfolytában jövős-menős emberek nem igazán értik meg azokat, akiknek egyszerűen nincs igényük a társasági életre és folytonos szaladgálásra.

Én is abszolút otthonülős vagyok, és mindig is cseszegetve voltam miatta még a család által is.

Egy kirándulás, egy mozi vagy nyaralni menni oké, de nekem egyáltalán nem szórakoztató program este bebulizni a városba, leinni magam majd hajnalban valahogy, vagy éppen sehogy és várni reggelig amíg jön valami, hazaszenvedni magam. Egyszer kétszer voltam bulizni életemben és pont emiatt meg is utáltam. Nem is járok. Sokkal jobb otthon ülni inkább a nyugiban a biztonságban, a sok nemnormálistól távol.

Persze lehet kulturáltan is szórakozni, de nekem mindig a hazajutás volt a mumusom. Főleg, hogy nem pesti vagyok.

Én nem ítélem el azt, aki folyton megy valahova, csak engem ne akarjon magával vinni :D

2017. aug. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek mindenbe belekötnek. Ha nem ezért, akkor másért ítélnének el.
2017. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert ez nem elet, azért barátnőd vagy barátod lehetne akivel neha kimozdulsz nem kell feltétlenül diszkoba menni, legalabb vmi értelme lenne az eletednek, en is olyan vagyok egyébként mint te de kezdek rájönni nem jo ez igy.
2017. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én meg azért vagyok elítélve mert sokat utazgatok
2017. aug. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak próbáltam bemeselni magamnak hogy milyen jo mindig itthon ülni kozbe meg szar semmi nem történik unalmas, a kollegak is várjak a hétvégét mert jo izgalmas életük van, nekem meg szar unalmas úgyhogy ra kellett jönnöm hogy ez igy szar, sztem te is csak bemeseled magadnak hogy ez jo.
2017. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem aztán egyáltalán nem érdekel, ki hogyan tölti a szabadidejét. Vannak otthonülős ismerőseim, akik egyáltalán nem szeretnek kimozdulni, érdekes módon senki nem cseszteti őket a társaságból, hiszen nekik tényleg így jó, mi meg felnptt emberek módjára képesek vagyunk ezt felfogni.


Olyanokat is ismertem viszont, akik szintén semmit nem csináltak a munka-otthon-munka kombón kívül, cserébe viszont állandóan rinyáltak arról, hogy mennyire unatkoznak és magányosak - ezt pedig nem vagyok hajlandó végighallgatni nyolcvanadszorra valaki olyantól, aki csak panaszkodik, de semmit nem tesz azért, hogy változzon a helyzete. Igaz ezeket az energiavámpírokat sokáig nem is tűröm meg a környezetemben. Ez az a véglet, amit nem könnyű szó nélkül hagyni.


Az emberek pedig már csak olyanok, hogy szeretnek belepofázni mások dolgába, teljesen mindegy, mi is az. Engem azért szólnak meg néha, mert nem tudok sokáig megülni a hátsómon és állandóan utazom vagy megyek ide-oda. Viszont mivel teljesen leszarom random emberek véleményét, így ez simán lepereg. Neked is javaslom ezt a hozzáállást.

2017. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én sem megyek sehova. Jól van ez így, az élet amúgy is full értelmetlen és minden cselekvés hiába való. Nem csak a te munkád értelmetlen hanem másé is, nincs értelmes munka.
2017. aug. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!