Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért félek odamenni? Hogy...

Miért félek odamenni? Hogy küzdjem le?

Figyelt kérdés
Épp 10 perce láttam egy lányt a vonatra várva, és ilyen instant szerelem érzésem lett, de ahogy elnéztem én sem lehettem közömbös (barátnőjével volt, és ahogy rám néztek, utána egymásra és így legyezték magukat, meg nevettek). Utána tőlem pár méterre megálltak, és mindig hátrafordultak, hogy épp arra nézek-e. Szóval meg volt az alap önbizalmam, éreztem, hogy nem lehet hiba, mégis mikor elindultam felé, inkább lefordultam az "Induló Vonatok" táblát nézni, meg beremegett a lábam ahogy léptem :'D Ezt hogy lehet leküzdeni? Elég rossz, hogy így elengedem a lehetőséget. :p

2017. aug. 11. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő is ugyanugy ember. Ne képzeld a csajokat isteneknek. Ök is ugyanugy izgulhatnak, tetszhet nekik valaki... menj oda, kérdezd meg melyik vonattal mennek bagy bármit. Nincs olyan hogy rosszat kérdezel, ha nem vagy valami nagyon beteg állat. Kérdezz bármit amit tudni szeretnél, ls még nem túlzás. Én merég a konditeremben megkérdeztem egy csajt, hogy neme XY a neve, mert ismerösbek tnik.. Mondta hogy nem. Ezután rákérdeztem, hogy egy iskolába jértunk-e onnan ismerös-e. Erröl is kiderült, hogy nem... és innen nent szloen tovább a beszélgetés mindenféle irányba. Régen én is így voltam. Aránylag sportos külsőm van, arcom sem ronda, sokszor vettem lszre, hogy csajok megnéztek, de nem mertem megszólítani őket. Szócal nem kell félni. Gobdolj arra, hogy te se tartanál més hülylnek azlrt mert megszólit téged.
2017. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy majd egy másik srác tökös lesz és megszerzi magának a lányt. Aki lehettél volna te. De nem vagy az. Mit veszíthettél volna?
2017. aug. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert nem féltél, igazâbòl nem is akartad, mert ha akartad volna megteszed.
2017. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Leírom érthetőbben. A félelem nem a valódik ok, elhiszem, hogy féltél, de a valódi ok, hogy nem is akartad igazán, de ha nem akarod megtenni, azt csak úgy nem lehet, és hopp hirtelen megjelenik benned a félelem, ami nem más, mint két-ség.

Amit az ember teljes lényével megakar tenni azt meg is teszi.

2017. aug. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!