Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ennyire szomorú és magányos...

Ennyire szomorú és magányos lennék?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú sztori lesz. Aki elolvassa, és válaszol is rá, annak ezer köszönet.

Szóval, tudni kell azt rólam, hogy sosem szerettem a középpontban lenni, ezért barátaim is alig akadtak. Jelenleg vannak páran, viszont velük is a kapcsolatom elég távoli, nem beszélünk olyan gyakran. Egy évet itthon voltam, nem jártam társaságba, és emberekkel is csak néha találkoztam. Ez igazából mind tanulás miatt volt. Továbbá ezelőtt egy pár éve volt egy plátói szerelmem, akin mai napig nem léptem túl. Mostanában viszont eléggé furcsa álmaim vannak.

Ma éjjel majdhogynem zokogva ébredtem. Ez a második ilyen alkalom. Muszáj volt felkelnem, hogy tudatosítsam magamban, mindez egy álom, és nem a valóság. Röviden arról álmodtam, hogy minden szerettem, szüleim, tesóm, unokatesóm, nénjém egy senkinek tart, csalónak, tolvajnak és még sorolhatnám. Álmomban semmi rosszat nem tettem, a családommal nagyon jó kapcsolatom van, szeretem őket, ritkán veszünk össze. Mindegy is, folytatom. Nagy nehezen, miután sikerült megnyugtatnom magam, visszaaludtam. Következő álmomban valakivel csókolóztam, és ez amolyan vággyal teli csók volt, mintha mindenáron érezni akarnám, hogy az illető velem van, fontos vagyok neki, figyel rám. Ismét megébredtem, ismét visszaaludtam, az álom ugyanaz volt.

Nem érzem magamról, hogy épp ennyire kétségbeesett, magányos ember lennék, sőt, próbálom mindenben meglátni a szépet. Rengeteget nevetek, rengeteget vagyok a családommal, akik figyelnek rám, szeretnek engem. Most igyekszem a barátaimmal is több időt tölteni. A csókolózás elvileg szomorúságot jelent. Tényleg ennyire szomorú, kétségbeesett és magányos lennék a lelkem mélyén? Ha igen, hogyan tudnék ezen lelkileg is változtatni?

Sosem voltam depressziós, és nem is vagyok.


Minden segítséget előre köszönök!



2017. aug. 13. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább egy kapcsolatra vágyhatsz ezért álmodsz ilyeneket..azért egy párkapcsolatban teljesen más érzés szeretve lenni, mint egy családi kapcsolatban..hány éves vagy?
2017. aug. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok, lány. Lehet, hogy igazad van, mert még sosem volt kapcsolatom.
2017. aug. 13. 16:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az első válaszolónak igaza van, de egyébként én is valamennyire szebben látom a világot, mióta magányos vagyok. (:
2017. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én nem igazán érzem azt magamról, hogy olyan magányos lennék. Tény s való, hogy vannak rossz napjaim, és olyankor kábé egyszerre jön elő minden, emiatt pedig vagy sírva alszom el, vagy inkább elfojtom magamban a bánatom, de ez sincs minden nap.
2017. aug. 13. 17:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy nem tapasztaltad meg "még" mennyire jó is tud lenni igazán szerelmesnek lenni. Persze olyannal,aki megérdemli a szereteted,meg aki igazán tud szeretni is.Annál boldogabb érzés nincs.De tud okozni olyan fájdalmat is,pl ha hűtlen a párod,hogy egy életre benned marad.. Engem is pl majdnem ez tett teljesen tönkre.. De erősnek kellett valahol maradnom.. Na mind1 a lényeg,próbálj ismerkedni,biztos aranyos lehetsz,és veszteni semmi sem vesztesz vele! A barátok jók, meg minden. De ők sose fognak kárpótolni egy kapcsotot.Ezért is álmodsz ezekről,mert belül vágysz erre,csak te sem tudod pontosan mi is amit szeretnél.. Ne add fel. 22/f.
2017. aug. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerelemmel kapcsolatosan egyetlen élményem volt, az is inkább rossz, mert rengeteget szenvedtem. Fiúknál nem merek kezdeményezni, és ők sem jönnek oda hozzám, nem igazán keresik a társaságom még egy buliban sem. Régebb zavart, mert körülöttem mindenkinek volt valakije, csak nekem nem. Ma már nem foglalkozom vele. Ronda nem vagyok, amolyan általános kategóriába sorolnám magam, mégsem tudom, miért van ez velem. Mindenesetre, köszönöm az eddigi válaszokat. Jöhetnek még :)
2017. aug. 13. 23:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Neked egy pasi kell. Viccen kívül kérdezem, szoktál maszturbálni? Legalább így könnyíts magadon amíg nem találsz valakit.
2017. aug. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még nem késtél el semmivel sem, én 25 vagyok és még nem csókolóztam, mégsem megyek fejjel a falnak. :)
2017. aug. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem érzem azt, hogy elkéstem volna valamivel is, sőt, jelenleg egy párkapcsolat hiányát sem fogom fel, szerintem. Bár most, hogy olvasgatom, miket írtok, és jobban belegondolok ebbe, kicsit elfog a magány. De most ezért nem fogok elmenni vadászni. Annyira kétségbeesett nem vagyok.
2017. aug. 14. 16:48
 10/10 anonim válasza:
Nekem is volt olyan, hogy álmomból zokogva ébredtem és nagyon zaklatott voltam. Nagy stressz jele. Nagyon rossz időszakom volt az. Próbáld meg megtalálni, hogy mi az, ami ennyire kiborít, és megoldani azt, akkor majd éjjel is nyugodtan alszol. Vegyél be elalvás előtt egy magne B6 vitamint, az segít ellazulni.
2017. szept. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!