Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miből látszik valakin hogy...

Miből látszik valakin hogy magányos vagy mikor magányos valaki aki "tényleg már nagyon magányos "?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 18. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokszor nem észrevehető az ha magányos valaki, de árulkodó jel ha arról van szó hogy a másik fél kikkel találkozik és lesz akkor ő nem boldog és valamilyen szinten felfedi hogy őt meg senki sem hallgatja meg. Ezért kell egymásra odafigyelnünk a világban hogy kiderüljön ha valaki magányos és vágyik a másik társaságára jobban nem csak azért beszélget mert iskola, munka, családi kapcsolat miatt kell egy légtérben lenni.
2017. ápr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ezt értelmes ember nem írja a homlokára, söt képes tökéletesen titkolni.

Ám szerintem ha közeledsz hozzá, beszélgetést vagy közös programokat kezdeményezel vele, akkor ha vevő a legtöbb dologra, akkor rájöhetsz, hogy amúgy magányos. Persze ha nagyon nem vagy neki szimpi, akkor magánya ellenére is leráz. De ha nem, akkor érted...

2017. ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos semmiből, pedig sokat segítene. Mindig magányos voltam és vagyok jelenleg is, a külvilág ebből talán semmit sem lát. Én sem látok másokon jeleket. Hozzám még soha nem jöttek oda, hogy ismerkedjünk, én sem mentem oda másokhoz. Csak csendben figyelek, ki lehet hasonló mint én, de nem találok ilyet. Mindig előkerül egy barát, vagy valaki, mindig mindenki társasággal van, csak én vagyok egyedül. Az apró jelek is árulkodók: 800+ ismerős, előfizetéses, több ezer forintot eltelefonál egy hónapban, állandóan hívják, üzenetet küldenek neki, keresik stb. Bőven 100 alatt vagyok az ismerősök számát tekintve, soha nem keres senki, soha nincs kit keresnem, ha nem használnék mobilnetet egy 1500-2000 ft-os feltöltés hónapokig elég lenne. Ez kívülről nem látszik, pedig ha lehetséges lenne az ismerkedés ilyen formában... valahogy a magányos emberek egymásra találnának, valaki rám találna... Önsajnáltatás az van...
2017. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!