Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan ismerkedjek ha a könyv...

Hogyan ismerkedjek ha a könyv olvasás az én hobbim?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják a hobbid kapcsán lehet ismerkedni, de szerintem a könyv olvasással nem lehet.. Illetve csak az interneten de én úgy nem szeretek, úgysem találkoznék az adott személlyel később mert nem tuti az ország másik felében élne.

2017. aug. 14. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Könyvtár.
2017. aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Menj el könyvtárba vagy könyvesboltba, oda azok járnak, akik szintén szeretnek olvasni. Vonaton, buszon vagy parkokban a padokon is néha látni embereket, akik épp olvasnak, próbálj meg velük ismerkedni.
2017. aug. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Minden héten járok könyvtárba akár többször is, de mindenki annyira elfoglaltnak tűnik, a legtöbben tanulnak. :/
2017. aug. 14. 21:08
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Moly.hu? :)
2017. aug. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Író-olvasó találkozókon.
2017. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Én is így vagyok vele. Az olvasás az egyik fő hobbim, de nem ismerek túl sok embert rajtam kívül, akik szeretnek olvasni. Nagyon jó lenne, ha lenne egy olyan barátom, akivel tudok beszélgetni könyvekről.

18/L

2017. aug. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Ha látsz valakit aki olvas és szimpi, akkor menj oda és beszélgess vele arról a könyvről amit olvas :)
2017. aug. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is imádok olvasni, és olvasok is rengeteget, de ettől független egy beszélgetéshez szerintem ez kevés közös pont. Mármint én is ismerkedtem pl pont Moly-on is, de aztán ahogy eleinte a könyvek voltak a témakör később mindig azért áttértünk más témákra is. :)
2017. aug. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!