Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csatlakoznátok egy szektához,...

Csatlakoznátok egy szektához, hogy ne legyetek többé magányosak? A szekta amiről beszélek befogadna benneteket és szerezhetnétek barátokat, hogy ne legyetek magányosak.

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 10:34
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen ez egy csoport lenne lelki beteg, depressziós, magányos embereknek.
2017. aug. 15. 10:37
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Az olyat klubnak hívják. A szektáknál közös hit is van.
2017. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Én nem nevezném klubnak, inkább egy csoport lenne, aminek minden tagja depressziós lenne és egymásnak tudnánk segíteni. Szerintem jó lenne, ha nem lenne senki magányos pl. azok közül akik használják a gyakori kérdéseket. A magány kategória tele van magányos, depressziós felhasználókkal.
2017. aug. 15. 10:49
 4/24 anonim ***** válasza:
63%

Nem! Inkább a magány. Szabadságomat nem adom fel. / a szekták lényege, hogy úgy megköt, hogy soha többé nem szabadulsz!/


"Szabadság, szerelem!

E kettő kell nekem.

Szerelmemért föláldozom

Az életet,

Szabadságért föláldozom

Szerelmemet."

(Petőfi)

2017. aug. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Elsőre jól hangzik, de sajnos aki depressziós, az többnyire annyira bele van merülve az önsajnálatba, hogy nem tud másnak segíteni. :(
2017. aug. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%

aha 0%, mert félreértettem, nem megfelelő szót használtál, "szekta"

Ez afféle önsegélyező csoport lenne, magányosok klubja. Az rendben, együtt mentek kirándulni, néha beültök egy étterembe beszélgetni. és talán oldja a magányt.

2017. aug. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%
Úgy gyanítom, hogy a szekta szó egy freudi elszólás volt, és a kérdés kiírójának a célja nem a segítség, hanem kollektív öngyilkosság. Mindenki legyen vele óvatos!
2017. aug. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Én segíteni szeretnék másokon és nem akarok rávenni senkit az öngyilkosságra. Én úgy gondolom, hogy a depressziós embereknek kellene egy csoport, ahol egymásra támaszkodhatnak, ahol barátokat szerezhetnek, hogy ne legyenek magányosok. A szekta szó pedig nem elszólás volt, hanem tényleg egy szektához hasonló csoport létrehozása a célom.
2017. aug. 15. 14:12
 9/24 A kérdező kommentje:
Szerintem minden embernek jó lenne, ha egy közösséghez tartozhatna. Én is jobban szeretnék közösségbe tartozni, mint egyedül szenvedni ezen a világon. A magánynál nincsen rosszabb érzés, hosszú távon megöli az ember lelkét. Én örülnék, ha lennének depressziós barátaim, akik hozzám hasonló dolgokat éltek át.
2017. aug. 15. 14:23
 10/24 anonim ***** válasza:
Barátságok általában nem szervezés folytán alakulnak ki. Az önmagában nem hoz két vagy több embert közelebb egymáshoz, hogy depressziósok.
2017. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!