Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csatlakoznátok egy szektához,...

Csatlakoznátok egy szektához, hogy ne legyetek többé magányosak? A szekta amiről beszélek befogadna benneteket és szerezhetnétek barátokat, hogy ne legyetek magányosak.

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 10:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Az nem, de ha együtt kirándulnak, összejönnek programokra, akkor abból lehet legalább egy kis magány-oldás, és néha barátság is.
2017. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Értem, de a lényeg az volt hogy attól mert a másik is depressziós még nem lesz nagyobb esély a kölcsönös a szimpátiára. Ugyanolyan csoport mint egy iskolai, munkahelyi miegyéb. Nyilván ha meg nem szimpatikus valaki, akkor meg nem akarsz vele kirándulni. Lehet próbálkozni persze, csak nem kell csodát vagy mást várni. Ugyanazok az akadályok állnak a kapcsolatépítés útjában.
2017. aug. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
instagram és az fb keress, tele van ilyen segítő csoportokkal.
2017. aug. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
11-es szerintem a depresszió közelebb hozhatna egymáshoz embereket. Szerintem a depressziós emberek könnyebben megértik egymást és jobban eltudják fogadni egymást. Én is depressziós emberekkel jobban kijövök, mint azokkal, akik örülnek az életnek, meg nincsen semmi lelki bajuk.
2017. aug. 16. 07:56
 15/24 A kérdező kommentje:

12-es Egyetértek veled!

14-es Nem használok facebook-ot, istagrammot, tindert, vibert, twittert, snapchat-et, skype-ot, semmit. Én csak gyakori kérdéseket használom és arra gondoltam, hogy más szintén depressziós emberekkel itt barátkoznék össze.

2017. aug. 16. 08:03
 16/24 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló hülyeségét ne vegyétek figyelembe. Senkit se akarok rávenni öngyilkosságra. Én csak depressziós emberekkel szeretnék barátkozni.
2017. aug. 16. 08:10
 17/24 anonim ***** válasza:
Jó, lehet hogy tényleg depressziós vagy. Ha így van, elnézést. Annyi rosszat lehet hallani manapság.
2017. aug. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ez szép és jó, de valószínūleg eddig is elég sok depressziós emberrel találkoztál, vagy voltál velük egy közösségben (csak nem írták a homlokukra). Sokan mások is, akiknek ennek ellenére nem sikerült tartós és minōségi kapcsolatokat kiépíteniük. Nem változtat semmin az hogy ebben az esetben tudod hogy depressziós.
2017. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező pontatlanul használt kifejezéseket - kiderült, hogy nem egészen azt gondolja.

Szekta- ide nem jó, az vallás-jellegű.

Depresszió -az egy betegség, amikor nem tudja mitől szomorú, látszólag nincs oka- az sem jó.


Tehát olyanokat hív a szervező aki magányos lehangolt, -ettől szomorú és kilátástalannak érzi az életét -

az ötlet jó, mert százszor jobb mint neten látatlanban próbálkozni. Kérdező, szervezd meg.

2017. aug. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező! Néhanapján mikor nagyon szomorú vagyok es nem találom a helyem a vilagban akkor nekem is megfordult már ez a fejemben. Én úgy képzelem el mint az amerikai filmekben az anti alkoholista csoportok csak annyi különbséggel hogy itt magányos es szomorú emberek gyűlnenek össze. Én nagyon örülnék ha szerveznel egy ilyet mert nem csak segíteni es meghallgatni tudnánk egymást de akár igaz barátságok is szulethetnenek.
2017. aug. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!