Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, ha nincs...

Mit csináljak, ha nincs életem, és soha nem is volt?

Figyelt kérdés

Nincsen társasági életem, már nagyon régóta, sőt ha visszagondolok soha nem is volt.


Nem voltam még bulizni, nem ittam még alkoholt, nem mentem még sehova, csak párszor voltam strandon, ennyi volt az életemben az összes, ami a szórakozás számlájára írható fel.


Nyilván már ebből egyértelmű, hogy barátaim sincsenek, és barátnőm sem volt soha, sőt nem is lesz.


Az iskolában sincsenek sikereim, nem fejeztem be.


Ráadásul csúnya vagyok és egészségtelen, és utálom magamat, és az egész életemet, és egy kín már az egész.


22/F


2017. aug. 17. 15:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Változtass rajta. Egy csomó mindent lehet egyedül is csinálni, és még élvezni is. Lazán megteheted, hogy felülsz egy biciklire, és elmész a strandra. Majd hazafelé veszel a boltban egy sört, és otthon megiszod. Kettő kipipálva egy nap alatt.
2017. aug. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Változtass, baromi nehéznek tűnik, de először a saját gátlásaidat kell legyőznöd. Az akadályokra úgy kell tekintened, mint egy falra, ha nem tudod áttörni, akkor átmászod, de mindenképpen módot találsz rá, hogy átjuss rajta, csak akarni kell!
2017. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el báttya nem vagy egyedül
2017. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
91%
Hogy mit csinálj? Változz, ha ennyire nem vagy megelégedve magaddal.
2017. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
A problémákat vedd kihívásnak, hogy meg kell oldanod őket. (amennyiben lehetséges)
2017. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Az a baj, hogy a motivált állapotot csak pár óráig, esetleg napokig sikerül fenntartani, utána pedig eszembe jut a múltam, és abbahagyom az egészet...

2017. aug. 17. 16:11
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ugyanez a helyzet.

De nekem van párom és néha ráveszem magam a futásra.

Nem tudom mit lehet tenni, mert a többség szórakozása nekem nem szórakoztató.

Múltkor ittam egy pohár bort és órákig rosszul voltam és hánytam. Hu de szupi...

2017. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen ugyan ez volt a bajom, most 27 vagyok és semmi nem változott


hátha te több sikerrel játsz

2017. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ugyan ez évek óta, ha úgy érzed már minden mindegy, szedhetnél, valami gyógyszert rá, ami megnöveli a motivációdat
2017. aug. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"a motivált állapotot csak pár óráig, esetleg napokig sikerül fenntartani, utána pedig eszembe jut a múltam"


A múlt már nincs.

A jövő még nincs.

Egyetlen valóság a jelen.


Ne búsongással pazarold el a jelent. Hanem téged előrébb vivő tettekkel. A múlton való búsongás lefelé húz. A jövő céljainak érdekében ma elvégzett munka meg felfelé hajt téged.

Hagyd abba az önsajnálatot!

2017. aug. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!