Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon lapos az életem és...

Nagyon lapos az életem és nincs kedvem semmihez. Más is van így? 17/f

Figyelt kérdés
Szóval az nyomaszt hogy rendkívűl ingerszegény napjaim vannak. Mintha mindig ugyanazt a lemezt játszanák le minden nap és egyszerűen belefásultam. És ez nem a nyári szünet miatti unalom mert ha suli van és mellette edzések akkor is így érzek. Szerintem emiatt a monotonitás miatt már nem tudok semmit igazán élvezni. Ti is éreztetek már hasonlóan?
2016. aug. 13. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, most is hasonlóan érzek.De ez lehet szimplán fáradtság, vagy épp lustaság eredménye.Vagy fáradt lehetsz ahhoz, hogy változatosságot vigyél a napjaidba, vagy "lusta", nincs benned inspiráció.Pedig csak egyszerűen bele kellene kezdeni.Valamibe, mindegy, csak más legyen.Mondjuk valami hobbi, egy jó könyv, vagy egy barátnő.
2016. aug. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, van, tádá! :D Én.

Értékeld a legkisebb dolgokat is, örülj nekik :)

Mondjuk, hogy felébredsz reggelente :D

2016. aug. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyik videón úgy fogalmazott az előadó hogy az embernek olyan életre van szüksége hogy tudjon teremteni. A más érdekében végzett monoton munka nem teremtés. Ahogy a csekkek befizetésére való pénz megkeresése sem az. Az oktatás sem arra van kiélezve hogy hogyan légy önálló és szabad egyéniség.

Például az a teremtés amikor valaki létrehoz egy közművektől mentes tanyát, ott erdőkertet, halastavat és egyéb önellátást is lehetővé tevő saját birodalmat alakít ki. Vagy amikor otthon kifejlesztettem egy elektronikai terméket és gyártottam. (Nem nevezem meg mit mert a termék nevéről rám ismernének). És mindez mellett azt csináltam amihez kedvem volt. Míg a fősuli után ki is égtem (burnout) a monotonitásban. Olyan voltam mint egy 90 éves. Ami nem meglepő, hisz az sem teremtés hogy olyat kell tanulni ami nem is a saját érdekem hanem a munkahelyeké lett volna.

2016. aug. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Detto:/

14L

2016. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!