Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek eltűnjek a világ...

Szerintetek eltűnjek a világ elől?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy nekem úgy sincs jó életem, sőt egyenesen szar, kudarc az egész, egy semmitérő szemét.


Így egyszerűen csak útra kellek, busszal elmegyek 200 km-re innen, és ott fogok élni, mégpedig hajléktalanként.


Hiszen akkor nem kell bejárnom az utált munkahelyemre, nem kell itthon lennem, amit már szintén utálok, és amúgy sem megyek sohasem sehova, nincsenek emberi kapcsolataim.


A családomat leszarom, soha többé nem fognak látni, nem kellet volna megszülniük.


Egyébként is azt csinálok, amit akarok, hiszen felnőtt vagyok.


2017. aug. 25. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

ez is egy lehetőség


de az is, hogy végre összekapod magad, elkezdesz emberi kapcsolatokat kialakítani, tanulni, olyan munkát keresni amit élvezel, ahova szívesen bejársz

felnőttnek lenni nem azt jelenti, hogy elmúltál 18...

majd ha felnősz megérted

2017. aug. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagy ötlet. Hajléktalanként biztos sokkal fsszább lesz majd télen mint egy lakásban.
2017. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem,hogy miért kell sajnáltatnod maga..Nagy dolog lenne másik állást keresni..Bár ilyen gondolkodással inkább leszel hajléktalan mint sikeres ember.
2017. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Brühühü, mindjárt megsajnállak. Menj, majd fogsz te még sírni a híd alatt, amikor nem lesz mit enned, biztos sokkal egyszeűbb, mint kezedbe venni az életed és kezdeni vele valamit.
2017. aug. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ötlet! Bár nekem jutott volna hamarabb, ezt írtam volna válaszként!
2017. aug. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon rosssz döntést hozol ezzel! Mit fogsz csinálni az utcán ha otthagyod a munkát hogy fogsz megélni csak így oda dobod? Más emberek(hajlektalanok) a két kezüket összetennék ha lenne otthonuk.te meg csak így eldobod.. Nem ez a menekvés..mindenből van kiút.. Hozd rendbe az életed ne csak úgy dobd el..gondolkozzmár! Építsd az életed!
2017. aug. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
A tökös gyerek lennél, elmennél kirabolni egy bankot postát stb, ha összejön akkor teli pénzzel tűnsz el valahol ,ha nem ,akkor is meglesz a szállásod kajád a kóterban.
2017. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van hol laknod, sot neted is van, nem halsz ehen, telen sem fagysz meg. Hajlektalankent ennyid sem lenne.

Biztos nem irigyledremelto az eleted, de csak te tudsz rajta javitani. Uj hobbi, uj baratok, sport... Sot, szerintem egy pszichologus/kineziologus/csaladallito is segithetne rajtad.

2017. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Jó, csináld. Miért kell ehhez a mi megerősitesunk? Elvegre felnott vsgy, nem?
2017. aug. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Az a kanadai srác jutott eszembe, akinek szintén elege lett és kivonult a természetbe azzal, hogy "fuck the system", aztán jól éhen halt. Azt hiszem, film is volt róla.
2017. aug. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!