Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek eltűnjek a világ...

Szerintetek eltűnjek a világ elől?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy nekem úgy sincs jó életem, sőt egyenesen szar, kudarc az egész, egy semmitérő szemét.


Így egyszerűen csak útra kellek, busszal elmegyek 200 km-re innen, és ott fogok élni, mégpedig hajléktalanként.


Hiszen akkor nem kell bejárnom az utált munkahelyemre, nem kell itthon lennem, amit már szintén utálok, és amúgy sem megyek sohasem sehova, nincsenek emberi kapcsolataim.


A családomat leszarom, soha többé nem fognak látni, nem kellet volna megszülniük.


Egyébként is azt csinálok, amit akarok, hiszen felnőtt vagyok.


2017. aug. 25. 11:01
1 2
 11/11 anonim válasza:
Miét mennél 200 km arrébb ? Hiszen emberi kapcsolataid nincsenek? Nem mindegy hol csövezel ?Ne fáraszd magad az utazással, az egy dolog lenne amit valamiért teszel. Egyszerűen ülj le valahol ...
2017. aug. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!