Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valakinek "feltűnési...

Ha valakinek "feltűnési viszketegségből" tesz valamit, azzal az ellenkezőjét váltja ki?

Figyelt kérdés

Ha valaki folyamatosan keresi azt, amivel villoghat, feltűnhet, talán szinte görcsösen, mind ezt többek közt azért, mert szeretné, ha rá irányulna a figyelem, az ezzel a törtetéssel az ellenkezőjét válthatja ki?

Mi a tapasztalatod ezzel, véleményed az ilyenről, hogyha valaki fontosnak tartja mások figyelmét, akár a saját élethelyzete fölé is helyezi?

(a kérdés konkrétan nem rólam szól, csak általánosságba sok ilyen jelenséggel találkozok)



2016. jún. 20. 00:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Valaki*... elírtam, bocsánat!
2016. jún. 20. 00:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon rágörcsöl akkor igen, valószínűleg az ellenkezőjét váltja ki, de természetesen nem feltétlenül. Nekem is volt ilyen időszakom, szerencsére úgy "sült el" ahogy én akartam. Vélemény? Van, akinek megvan rá az oka, van, aki túlzásokba esik, és van aki egyszerűen ilyen vérmérsékletű, hogy folyton a középpontban akar lenni.
2016. jún. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én néha szoktam ilyet csinálni. Mondjuk nekem nem az a lényeg hogy állandóan a figyelem középpontjában legyek, csak néha jól esne ha feltűnne egy-két embernek hogy pl eltűntem facebookrol... magányomban szoktam eltűnni napokra a netről, de nem nagyon érdekel senkit...
2016. jún. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez igaz, pl. nekem sem gondom nincs ilyen, hogy állandóan a figyelem középpontjában lenni:)) csak a tudat figyel rád valaki.

Az "ellenkező hatás" kapcsán is találó:) Gondolom ez esetben rosszabb eset inkább, amikor az nem tűnik fel nekik, hogy aktív vagy:P

2016. jún. 24. 00:39
 5/5 anonim válasza:
klau?
2016. júl. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!