Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van még bárminek is értelme?

Van még bárminek is értelme?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok.Magamról csak annyit..Az életem már semmit sem ér számomra..Nem vagyok sem helyes,sem jó senkinek..Van munkám,jól keresek,de nem számít ez sem..Boldogtalan vagyok,szüleim külföldön..Magam vagyok egy albérletben.1 Éve minden reménytelen,és nem kellek én senkinek sem..Nincs már sem önbizalmam,se semmi..Mi értelme így élni? Mert számomra minden értelmetlen :( /F
2017. aug. 27. 18:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem hogy örülnél annak amid van... Fomnak kell 22 évesen itt sírni ge..!
2017. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Minek örülni? A pénznek?Már mindenem megvan mégsem tesz boldoggá..A pénz nem boldogít..De az a tudat hogy egy szerencsétlen,szánalmas ember lettem az fáj a legjobban..Régen sok kapcsolatom volt,barátok boldogság..Ma meg egy nulla vagyok,se barát se semmi.Anyámék miatt élek még mert nek akarok nekik fájdalmat okozni..
2017. aug. 27. 18:32
 3/18 anonim ***** válasza:

Hát így megvénültél...szomorú....

ja nem.

"Nem vagyok sem helyes,sem jó senkinek."

Aki neked tetszik, aki neked jó, annak udvarolj... hódítsd meg! A feladat adott.

2017. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szóval munkád, sok pénzed, szüleid, tető a fejed felett van. Mi kell még? Szerintem amit szeretnél még erre a listára, azt ezekből kiindulva meg tudod szerezni.
2017. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem így van :(. Én nem vagyok olyan aki másoknak kellene..Nem vagyok egy adonisz..És nem is voltam soha..A belsőm miatt szerettek mindig is..Csak ma ez már kevés.
2017. aug. 27. 18:55
 6/18 A kérdező kommentje:
Az meg hogy mindenem megvan csak egy dolog..Alap dolog..De mint mondtam vehetek akármit,nem fog boldoggá tenni.
2017. aug. 27. 18:56
 7/18 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy a pénz nem minden. De gondolj bele: Lehetnél hajléktalan, árva, és beteg is. Viszont nem vagy. Ezt is becsüld meg.

Ha pedig barátnőt szeretnél, ahhoz is előnyös a biztos anyagi háttér, mert azért csak jobb érzés, ha meg tudod hívni valamire, később be tudod mutatni a szüleidnek. Ez is számít. Már csak az kell, hogy keress. Járj nyitott szemmel és szívvel, tehát légy nyitott a lehetőségekre.

Nyilván sok kudarcon kell keresztülmenni, tapasztalatot szerezni, de a végén megtalálod majd, aki elfogad téged úgy, ahogy vagy. Mert senki sem tökéletes. És a tökéletlenség egyébként is vonzóbb. Legalábbis szerintem egy tökéletes ember mellett kényelmetlenül érezném magam, mert tudom magamról, hogy én nem vagyok az.

2017. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Fizess csoveseknek, hogy verjenek el aztan eroszakoljanak meg egy sikatorban. Utana kevesbe fogod szarul erezni magad ezek miatt.
2017. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én mindent megbecsültem amim van,sőt keményen megdolgoztam mindenért amim van..Nem tettek alám semmit.De mihez kezdjek?Próbáltam társkeresőt is semmit se ért..Sokakra ráírtam pár szóváltást követően mindig abba maradt.Bár kb 3 lányra írtam csak.De mind1.Ha valakit a pénz és tárgyak boldoggá tesznek,csak irigyelni tudom érte.Tudom lehetnék rosszabb helyzetben is,és azt is hogy kismillió velem egykorú szenved ugyanígy..De nem bírom elviselni a magányt!! Vannak napok mikor komolyan leugranék valahonnan,és vége lenne a gyötrelemnek..
2017. aug. 27. 19:21
 10/18 anonim ***** válasza:

Figyelj, minden lánynak más az ízlése. Ami az egyiknek nem jön be, az a másiknak lehet a zsánere.

Próbálkozhatsz netes fórumokon is, de talán személyesen többre mennél. Munkahelyen esetleg nincs olyan, akivel ismerkedhetnél? Vagy olyan szabadidős elfoglaltságod, ahol lányokkal találkozhatsz? Ha pl. jársz futni, megbeszélhetnéd egy lánnyal hogy néha menjetek együtt. Ötletelj, legyél kreatív. :)

2017. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!