Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van esély rá, hogy visszajön?

Van esély rá, hogy visszajön?

Figyelt kérdés
Egy fiúval 4 hónapon keresztül üzeneteket váltottunk ezen az oldalon. Jobban a szívemhez nőtt, mint eddig valaha bárki más. A lelki társamnak tartottam őt, akivel bármit megbeszélhettem, aki mindig segített, támogatott és motivált mindenben. Viszont, nemrég elbúcsúzott tőlem és én is tőle, amit utólag nagyon megbántam. De úgy éreztem, esélyem sincs maradásra bírni. Most itt szenvedek már 2 napja és borzasztóan hiányzik, de gondolom ő erről mit sem sejt...

2017. aug. 29. 18:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
van, de nem sok, miben van szükséged motiválásra, támogatásra?
2017. aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Például a tanulásban, barátkozásban ilyesmik... De persze nem vártam el tőle, hanem önszántából tette.
2017. aug. 29. 19:04
 3/19 anonim ***** válasza:
28%

Én is éltem már át hasonlót (csak lánnyal), úgyhogy tudom, mit érzel. Hidd el, idővel jobb lesz.

Megindokolta, hogy miért búcsúzott el, vagy van valami sejtésed?


18/f

2017. aug. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%
4 hónapig itt? Én itt 1 hétig nem tudok olyan ósdi a levelezőrendszer.
2017. aug. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen, 4 hónapig tartott.
2017. aug. 29. 19:16
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

És mondta, hogy miért búcsúzik el? Esetleg (ha nem tiltott le/törölte magát) kérdezd meg tőle. Bár nem valószínű, hogy "visszajön", de ha ennyire fontos neked, érdemes megpróbálni.


Nekem két hasonló esetem volt, az egyik nagyon fontos volt számomra, de tudtam az okot, hogy miért búcsúzott el, ezért tudtam, hogy "vége". A másikkal kevesebbet beszéltem, ő hirtelen tűnt el (elbúcsúzás nélkül). Később sikerült felvennem vele a kapcsolatot, megtudtam, mi volt az ok, de az olyasmi volt, ami miatt nem volt értelme megint elkezdeni beszélgetni. Szóval nekem eddig 0/2, de hátha neked összejön. :D De ha nem, próbáld minél hamarabb elfelejteni!

2017. aug. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%
Nincs.Itt ne vegyél senkit komolyan!Lépj tovább, lesz más!
2017. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nyugi nálam egy év után is tűnt el illető, igaz ott épp egy lány, addig napi üzenetváltások stb, aztán egyik napról a másikra csak eltűnt.

Először azt hittem valami történt vele, aztán pár hét után másik profillal kerestem egy kérdést amit tudtam, hogy Ő írt ki, ott válaszoltam, erre megköszönte, mint a kérdező... hát jól esett, pedig nem is vesztünk össze semmin vagy ilyesmi, csak valszeg gondolt egyet, aztán ennyi.

2017. aug. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Hát igen, ezért félek én fiúként neten ismerkedni (pedig amúgy nincs bajom vele, de ez kiakaszt). Semmi kedvem belefutni még egy olyan emberbe, aki szimpatikus, elkezdek kötődni hozzá, aztán kitalálja, hogy szakítsuk meg a kapcsolatot. És sajnos akármilyen szimpatikus a másik, semmi nem garantálja, hogy nem fogja ezt csinálni.
2017. aug. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos a mi kapcsolatunknak egyértelműen az én hibámból lett vége. Ha használtam volna az agyamat és nem sajnáltattam volna magamat írásban annyit, még mindig beszélnénk. Szerintem ezt örökre bánni fogom...
2017. aug. 30. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!