Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Mit tegyek, hogy ne érezzem magamat üresnek?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Az elmúlt időben üresnek érzem magamat. Olyan érzés mintha valami hiányozna. Gyakran volt már ilyen korábban is de csak rövid ideig, viszont most már több mint 1 hónapja így érzem magamat. Gyakran járok el barátokkal és van amikor olyankor jobban érzem magamat de utána megint üresség van.

A kiváltó oka szerintem az, hogy a barátnőm összejött századjára azzal a fiúval aki nekem is több évig tetszett. Már több mint 3 hónapja (rekord) együtt vannak és a fiú azóta nem érdekel (ahogy semmi más sem).

Mit tegyek hogy újra normálisan érezzem magamat?


2017. júl. 28. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

"A kiváltó oka szerintem az, hogy a barátnőm összejött századjára azzal a fiúval aki nekem is több évig tetszett."


Dolgozd fel, hogy a fiú mással jött össze. Ez az ami miatt üresnek érzed magad. Ha ezt nem dolgozod fel, és másban keresed az ürességedre a megoldást, akkor nem lesz megoldva.

2017. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

Reggelizz, ebédelj, vacsorázz naponta:)


Keress egy másik srácot bár inkább építsd a jövődet..., de ne le.

2017. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az élet már csak ilyen. Fogadd el! Az ürességet a magány okozza. Legyél nagy társaságban és ez 2 perc alatt helyrejön.
2017. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 évvel idősebb lennél azt mondanám keress egy fiút és... szóval nem leszel üres. :)
2017. júl. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha üresnek érzed az életed, nincs más dolgod mint sem megtölttöd Élettel.


24/F

2017. júl. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!