Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tereljem el a figyelmem...

Reenike kérdése:

Hogyan tereljem el a figyelmem arról, hogy egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Bövebben igazából senkire se számíthatok se család rá jöttem ,hogy akiket barátnak hittem nagyon nem azok. Így egyedül maradtam hisz peddig nem vagyok olyan típus aki hamar megbízik a másikban egyből az egész életét kifecsegné mindig probálok nem olyan embereket megismerni akik ne csak azért legyenek hogy kihasználjannak és csak lelkiszemetesládának gondoljanak. Szóval hogyan terelhetném el ezekről a gondolatokat,hogy ne roskadjak össze. Előre is köszönöm a válaszokat!😘

2017. szept. 2. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Sportolj valamit

Vagy minecraftozz

2017. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Minecrafttal régen próbálkoztam aztán inkább ráhagytam a kis tesóimra xdd Rendben köszönöm a válaszod :*
2017. szept. 2. 22:46
 3/8 anonim ***** válasza:
foglalkozz valamivel, ami leköt, amit szeretsz csinálni. Rajz, zenélés, éneklés, valami sport. Kezdj el kísérleti jelleggel olyan ismerősökkel beszélgetni, akikkel annyira nem álltok közel egymáshoz. Sok barát potenciál van ám az ilyen emberekben is gyakran. Légy nyitott, kezdeményező
2017. szept. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Tegyèl fel pár hülye kèrdèst itt.

Add ki magad 25 èves bombázónak itt.

Panaszkodj, hogy mennyire nehèz a .uziknak. Rógtön nem leszel magányos, annyian írnak majd.

2017. szept. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben rajzolni szeretek majd megprobalkozom azzal elkezdeni es koszonom a valsszod :) 4.kerdezo lehet megfontolom a valaszodat meg xdd jot nevettem rajta amugy :D amugy koszi a valaszod :*
2017. szept. 2. 23:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Fordítsd a javadra a dolgot. Eleinte én is utáltam a amgányt, de máre meg nagyon is emgszerettem, sőt, nem is változtatnék. teljesen a amgam ura vagyok, akkor emgyek el pl kirándulni amikor szeretnék, nem függök senkitől, teljesen szabadon.
2017. szept. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Enis ugyanebben a helyzetben vagyok. Mindig kitalalok valamit h ne unatkozzak. Jarkalas varosban csak h emberek kozott legyek legalabb, olvasas ritkan, tv, net, kondi.. De mar ezeket meguntam. Csak azert csinaltam h eltereljem a figyelmem errol a borzalmas eletrol. Ezt szerintem nemlehet megszokni gondoljatok bele meddig fog meg ez tartani? Mindenkinek szuksege van egy tarsra, kapcsolatra.. Onbizalom es probalkozas.. Nekem az a baj meg gatlas is van leblokkolok ha hozza kell szolni egy lanyhoz kicsinalom magam.. Ha komolyabbra fordul szakember..
2017. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2017. szept. 5. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!