Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tovább? Egyedül maradta...

Hogyan tovább? Egyedül maradtam. (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár hónap volt életem legrosszabb időszaka. A szüleim válnak és nem érdekli őket hogy ez engem és a testvéremet megvisel. Saját magukat sajnáltatják miközben én meg összeroppanok. Ráadásul a mamám leukémiás lett, ettől vagyok a legrosszabbul. Válás miatt költözünk. Nem érzem azt hogy lenne egy biztos pont az életemben amibe kapaszkodhatok. Magamra maradtam. A legjobb barátnőm tett magasról az előbbiekre nem segített semmiben. Nem mondta hogy mellettem lesz a bajban meg lelkitámogatás... Ezzel a barátnőmmel csúnya vége lett nagyon fáj hogy ez történt de amikor korházba voltam akkor se jött látogatni meg semmi. A többi barátom próbál segíteni de konkrétan senki sincs aki megnyugtatna. Rettegek hogy mi lesz a válás után meg hogy a mamám túléli-e. Nem tudok másra gondolni csak a félelemre. Menekülök a tanulásba meg a hobbikba de ezekkel nem sokáig húzom.

Teljesen magamra maradtam. Én segítek meg ott vagyok a bajban de ha velem van valami akkor még családtag se kérdezi hogy "mi van veled?". Rossz érzés, forever alone. Bocsánat hogy ilyen összevissza az egész.

Mit tegyek? Van kiút? Nem akarom azt érezni hogy magamra hagytak a legnagyobb bajban.


2017. szept. 11. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
hány éves vagy? azért egy válás nem a világvége.
2017. szept. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, mindig van kiút. Viszont mindenképpen jó lenne valaki, aki megnyugtat, az sokat segít. Ez most egy nehezebb időszak, de hidd el, ez sem tartós állapot:)
2017. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legyek a támaszod? :)

(Komolyan kérdezem, anonimitásban bármit elmondhatsz :))

2017. szept. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha gonolod, leszek barátod. Amolyan igazi barát. Ha gondolod, írj!
2017. szept. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Huhh sajnállak. Sok ember ilyen: ha valami gondjuk van, akkor jó vagy, de amúgy meg le se szarnak. Emberiség jee... Na velük néha meggyűlik a bajunk, de erősnek kell maradni. Sajnos ez van, el kell fogadni.

És így van, tudom, hogy rossz, ha sokáig a hobbijaidba próbálsz menekülni. Ezért is mondom: próbálj meg ismerkedni új emberekkel. Nem biztos, hogy menni fog, de próbálkozz.

Ha akarsz beszélni róla, szívesen meghallgatlak.

2017. szept. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!