Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Úgy érzem, hogy...

Mit tegyek? Úgy érzem, hogy sok embert ismerek, de egyetlen baratom sincs.

Figyelt kérdés
Én csomó emberért bármit megteszek. Segítek mindenben, foglalkozom minden problémájukkal, érdeklődöm afelől akiről tudom, hogy igényli. De úgy érzem, hogy ezt nem kapom vissza. Úgy érzem, hogy körülöttem mindenki tök jó barát mindenkivel, csak engem hagynak ki. Nem tudok senkiben sem megbízni, se senkivel komolyan beszélni pedig rengeteg dolog nyomaszt. Tehetek akármit rám sosem fognak rendes barátként tekinteni. Mit tehetnék?
2017. szept. 13. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj velem is így van. Próbáldd a családdal megbeszélni ezeket mert az ilyen emberek nem barátok és ha panaszkodsz nekik csak rosszabb. Tapasztalatból írok.
2017. szept. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Két dolog. Az egyik az, hogy a barátság nem erről szól, hogy egymás problémáit megoldani. Lehet ez is történik, de ez csak mellesleg.


Másrészt meg lehet pont az a gondjaid oka, hogy nem tudsz megbírni másokban. Ha megtudnál nyílni valakinek az lehet erősítené a kapcsolatotokat.


Meg az fontos, hogy ha ezek az emberek egy társaság, akkor valahogy legyenek egyénileg szálaid emberekkel. Ne csak a társasággal. Ez elég fontos.


Az is jó lehet, ha te kezdeményezel programokat. Szervezel dolgokat ilyesmi. Ezt is a legjobb kicsiben. Egy egy emberrel rövid dolgokat.

2017. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Természetesen nem csak a problémákról szól azt példának említettem. Gyakran megyünk sok helyre de valahogy mégsem tudok olyan barátságot kialakítani amilyen nekik másokkal van. Én lennék az utolsó akire gondolnak. Én amiben tudok segítek nekik ha szükségük van valamire, de én ezt már nem nagyon kapom vissza.
2017. szept. 13. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:

De azt érts meg hogy nem a segítés a lényeg.


Meg a többi amit írtam. Egyesével találkozz velük, nyílj meg. Meg persze gazdagítsd magad. Meg keress új ismeretségeket is. Gyakorolj. Stb.

2017. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én megnyílok amennyire tudok de azért vannak gátlásaim amiktől nehezebb. De köszönö igazad van ^^
2017. szept. 13. 19:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok....nem vagy egyedül. Hiába nyílok meg, bármiről elbeszélgetek bárkivel, de mégse. Biztos nem vagyok szimpatikus vagy, vagy mindenkinek megvan a baráti köre és nincs rám szüksége senkinek.
2017. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!