Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak azért legyünk együtt...

Csak azért legyünk együtt valakivel, mert más nincs?

Figyelt kérdés
Borzasztóan untató és idegesítő, hogy ronda lányokkal könnyen össze lehet jönni, a szèpekkel pedig csak a gond van. Ha belegondolunk, aki kapható, az csak azért tárul elő, mert másnka nem kell és alapjában vève nem kell senkinek. Tehát ez is sèrtő, hogy az x y is csak azért adatik meg mert másnak nem kell és nem azért, mert neki "Mi" jelentjük az álomférfit.
2017. szept. 14. 12:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik hajlandók összejönni bárkivel, csak hogy ne zuhanjanak magukba és az üres életükbe.
2017. szept. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Te milyen ítélkező, irigy ember vagy. Te is ide jöttél sírni. Szánalmas.
2017. szept. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Persze, azért is együtt lehetsz valakivel, mert nincs más, csak ezt beszéljétek meg! Tehát szexkapcsolat vagy barátság extrákkal típus jó példa erre a helyzetre.
2017. szept. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
jobb egyedül mint rossz társaságban
2017. szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 bit123bit ***** válasza:
32%

Persze, mert a "ronda" lányok kinek kellenének? Viszont mit mondasz azokról a lányokról akik szépek, de úgy bánnak velük mint ha "rondák" lennének? " Ha belegondolunk, aki kapható, az csak azért tárul elő, mert másnka nem kell és alapjában vève nem kell senkinek. " Amit leírtál szerintem nem igaz, mert vannak olyan lányok akik "Rondák" és érdekesen rengeteg ember megy utánuk, sőt vannak szép lányok is akiket semmibe vesznek mert "Rondák".. Szóval ez attól függ hogy "Mi" nekünk mit jelent a "Szép" szó.. Csak van egy úgynevezett "Általános szépség" ami a külsőn jelenik meg először, és emiatt van az hogy sokszor "Mi" se tudjuk hogy valóban szép e.. Például a mai világban már az a szép ami modern, tehát ha te neked van valamid ami régi, de szereted az a társadalom nagy részének nem fog kelleni, hanem a modernebb a jobb fog kelleni nekik.. Magamból ki indulva én nekem vannak olyan dolgaim ami nekem jó, de nyilván másnak nem, és általában van úgy hogy ha meglátok hirtelen Valamit/Valakit akkor elgondolkozom azon hogy milyen jó lenne, de aztán rájövök hogy nem csak bezavart a szépség.. Tehát a "Szép" lányoknak tartott lányokat valójában csak azért mondjuk sokan szépnek, mert van ez az "általános szépség", de mint tudjuk tökéletes ember nem létezik, vagyis egyetlen egy ember sincs a világon akit az egész világ szeret..


Nem tudom mennyire érthető, de azért próbáltam rendesen megfogalmazni..

2017. szept. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy ez dettó mellèbeszélés. A szép nőkre vastagon igaz, hogy nem tudják mit akarnak, ami akkor nyilvánul meg, amikor már eligérkeztek randira, vagy éppen vakakinek az ágyába. Eddigre általában már költöttek rájuk. Ez amúgy egy rejtett ujkori lelkibetegség része,miszerint.a szivük-lelkük szerint akarják, de az agyuk szerint nem, mert az anyuci ösztönzéséből a millereknek tartogatja a popsit. Ebből lesz a nem tudom még mit akarok állapot. Ilyen kontextusban kell beszélni dolgokról! Amiket te írsz, az a szép nő Önmegnyugtatása, elterelés, ami nem jó, mert így soha nem változik.Már pedig kéne, mert az a mai évszázad boldogtalanságért felelős èlőlénye. Nagyon sok mindenért felelős, közvetett dolgokért is, ami összefüggésbe hozható vele.
2017. szept. 15. 20:44
 7/17 anonim ***** válasza:

Te a "bombanő' unokaöccse vagy? Vagy maga a bombanő inkognítóban:))?

Nem a rondaság számít. Egy bizonyos értelmi szint fölött természetesen.

Én ronda vagyok, mégis olyan pasasoknak mondtam nemet, akiknek te kezetcsókolnál.

Azt, hogy mennyi pénze van, meg végképp leszarom.

Szóval barátom, gondold át mégegyszer kicsit magadat meg a hozzáállásodat.

2017. szept. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Átgondolom:). Lári-fári. Ide sokan járnak fel nagyokat mondani. A bombanő ilyenkor bújik. Ő azt hiszi hogy neki nincs felelősége a világban. Csak kigyúrt pènzes fószereknoldalán kötelező élősködni. Tèged ki hívott ide? Unatkozol? Szeretsz nagyzolni?
2017. szept. 18. 11:44
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

félreértettél. azt hittem mindenki ismeri a "bombanőt"

itt jön, de számos kérdést találhatsz tőle

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__8..

unatkozni..szeretnék. csak 10 percet.

megkérlek ha legközelebb felteszel egy kérdést, írd oda azt is, hogy csak azok válaszoljanak, akik azt írják amit hallani akarsz, és egyetértenek a kérdésben megfogalmazott válasszal.

2017. szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Tehát sértőnek érzed, hogy beérik veled, miközben te konkrétan lerondázod a párodat. Aha. Nem tudom kinek akarsz így álomférfit jelenteni, de így nem úgy festesz, mint aki érdemes rá, és fölösleges dolgokon besértődsz, miközben láthatóan te sem vagy a legszívélyesebb, öszinte szívűbb ember.

"A szépekkel csak a gond van". Aha. Tehát a szépeknek gondjuk van veled. Biztos meg van az okuk erre.

A kérdés személytelen, az hogy valaki beéri veled, nem általánosításokból fog kiderülni, hanem egy konkrét érezhető viselkedésből, személyhez kötött megnyílvánulásokat is írhatnál, amikor valaki érezteti, ha jelentéktelen vagy neki. Bár alapból baj van veled, ha te kezdtél ki valakivel akit rondának tartasz, szóval onnantól kezdve nem számítanak az ítélkezéseid.

Te is másképp viszonyulsz ahhoz, ha egy szép nő éri be veled, vagy egy ronda. Azt gondolod, ha ronda nők nem látják álmaik férfiját benned, akkor a szépek majd igen? Vagy nem értem hova akart kilyukadni a gondolat meneted:D


Az általánositó kérdésből az látszik, hogy szingli vagy, nincs egy konkrét nő, akit kiemelhetnél vagy példázhatnál, tanácsokat kérve arra, hogy kezeld, te csak a "nőkről" beszélsz, azzal nem igen van mit kezdeni:)) Egy kapcsolatot elkell mélyíteni, és csak utána lehet beszélni az értékeiről, te csak flörtölgetsz, de várod, hogy véleményt mondjanak a képzeletbeli kapcsolatodról szép/ronda nőkkel. Ez nem így megy, előbb kapcsolatba legyél, amiben valamilyen érzelmet képes vagy táplálni, utána kérj véleményt erről, mert a semmiről nem lehet:))

[link]

2017. szept. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!