Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol és hogyan találhatok...

Hol és hogyan találhatok magamnak lelki társat?

Figyelt kérdés

Nehéz ezt így megfogalmazni, egy olyan emberre lenne szükségem aki olyan mint én, aki megért és akivel bármiről tudok beszélni. Nem párkapcsolatot keresek, nem is igazán barátokat, leginkább 1 embert akiben teljes mértékben meg lehet bízni, lehet rá számítani, bármit meg lehet vele beszélni és őszinte. A hétköznapi dolgoktól kezdve a lelki dolgokon át a teljesen elvont gondolatokig jó lenne mindent megosztani, kikapcsolni a világból és a szürke hétköznapokból, de sajnos életemben nem találtam még erre megfelelő embert.


22F


2017. szept. 14. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
hiába keresed
2017. szept. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Vajon azért nem találtál még ilyet, mert nem viszonzod...? (Vagy nem kellőképpen? Vagy ügyetlenül, figyelmetlenül?)
2017. szept. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy nem viszonzom, számomra a legfontosabb kritériumfeltétel hogy az enyémmel nagyban egyező személyisége/világszemlélete legyen, ha ez nincs meg nem nézem le, lehet ettől még jó ember, akár barátok is lehetünk de hiába próbálkozik/zok nem fogok lelkileg ráhangolódni.
2017. szept. 14. 23:23
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon nehéz megtalálni, nekem sem sikerült.
2017. szept. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Ha tényleg barát szinten kell lelkitárs, akkor megfelel egy fiú is?

Szívesen beszélgetnék ha ez a helyzet.

18/F

2017. szept. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ritkán találok magamra ennyire egy kérdésben. Sajnos nem azt a világot éljük, melyben az emberek föl merik vállalni a különbözöségüket, hisz manapság a legföbb cél az, hogy mindenki egyformán sekélyessè ès korlátolttá váljon.

Úgy érzem a soraidból, hogy sem az àltalad elvárt értelmi,-sem az érzelmi tekintetben vett intelligenciàt nem ütik meg a kornyezetedben èlök- én is igy érzek. Aki ebben nem érintett ,fellengzösnek és önteltnek fog tartani ,pedig itt egész másról van szó...


Én nagyon szeretnék veled beszélgetni, ha te is így érzel ,kérlek írj. Elönyös lenne ,ha Pesten èlnél..


25f

2017. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Az előző, vagy akár a kérdező rám írhat, meglátom, hogy érdemes-e levelezésbe bonyolódnunk. Én is keresek beszélgető társakat, bármelyik nemből.
2017. szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem anno még a chat. hun sikerült ilyen embert találnom, igaz, elég messze lakik.


ahogy az egyik válaszoló írta, a legtöbb ember titkolja a személyiségét, érzéseit, ezért is nehéz. és tapasztalatom szerint a legtöbb ember alkalmatlan ilyen mélyebb kapcsolatra, meg arra, h másiknak csak a személyiségét nézze.


amúgy értem, h mire gondolsz, én is vágytam egész életemben egy ilyen emberre, aki olyan, mint egy testvér. közelemben van, le lehet vele lépni pár napra elvonulni a világtól. vagy csak kimenni beszélgetni, sétálni és beszélgetni mindenről.

2017. szept. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja még annyit: nagyon kevés olyan ember van, akit tényleg csak a belső érdekel, és kortól/nemtől/stb-től függetlenül akar ismerkedni.
2017. szept. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!