Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Néha tök jól viselem az...

Néha tök jól viselem az "egyedüllétet", néha pedig nagyon magányos vagyok. Veletek is ez van?

Figyelt kérdés

Vannak barátaim, osztálytársaim, van családom, szóval az egyedüllét itt nem a klasszikus értelemben vett egyedüllét.

Úgy értem, hogy nincs párom. És szeretnék is szeretni valakit már, mert sokszor érzem magam egyedül, de sokszor meg élvezem, hogy nincsenek kötöttségek, és hogy csak magamnak kell megfelelnem.

Még fiatal vagyok, tehát még nincs túl sok félnivalóm, hogy egyedül maradok, csak hát mégis. :D

Nem járok el túl sok helyre sulin kívül, (inni nem iszom, nem cigizek), de azért nem vagyok túlzottan aszociális sem.

A netes társkeresés pedig bekaphatja, nem is igazán részesítem előnyben, meg hát nekem még egyszer sem jött össze, persze valakinek biztos működik. :D

Szóval nektek is vannak olyan időszakaitok, amikor nagyon szeretnétek szerelmesek lenni, de néha meg jól érzitek magatokat egyedül?



2017. szept. 24. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem még sose volt huzamosabb ideig senkim, és sose érzem jól magam egyedül, de kinek mi. biztos van, aki jobban viseli a magányt, én sose tartoztam ezek közé az emberek közé... de szerintem még ha valaki annyira elő is adja, hogy neki milyen jó egyedül, meg nem kellenek kötöttségek, az ember mégiscsak társas lény, és legbelül vágyik arra, hogy tartozzon valakihez. szóval nincs ebben semmi érdekes, hogy szerelemre vágysz...természetes dolog. ne higgy annak, aki azt mondja, hogy neki senki nem kell, mert kamu

19/L

2017. szept. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is szoktam hasonlót érezni :D Szeretném nagyon, ha lenne párom, ugyanakkor tartok is kicsit ettől az állapottól, mert tudom, hogy akkor gyökeresen felbolydul az eddigi életem.
2017. szept. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

én régen magányos voltam, most az exekben csalódtam, így eléggé élvezem az egyedüllétet, a szabadságot, azt, hogy végre nem húznak vissza, nem zúzzák le a jó kedvemet

néha viszont hiányzik az ölelés, simogatás, csók, a szeretet

az elsődleges szeretetnyelvem a testi érintés, így néha rám tör ez

és SOHA nem akarok szerelmes lenni, nem kell a rózsaszín köd amitől tökéletesnek látom a másikat, én szeretni akarok és nem elvakultan megszállottan szerelmesnek lenni, inkább tudatosan tenni érte és végre jól esne ha értékelnék és viszonoznák, mert eddig sajnos eléggé melléfogtam ilyen téren, de talán csak én voltam a hülye, hogy túl sokat adtam és túl kitartó voltam


24F

2017. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát igen. Úgy hiányzik is a szerelem, meg nem is. :D
2017. szept. 24. 19:29
 5/10 anonim ***** válasza:
mint mókusnak az erdőtűz :D
2017. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:'D
2017. szept. 24. 19:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja. Van amikor tökéletes egyedül,de van,amikor jó lenne valakit átölelni.
2017. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem bírom egyedül, de mivel nem lehet senkim, muszáj így élnem.
2017. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ez szinte minden ember megeli...tars nelkul rovid ideig elvan az ember,de egy ido utan rajon hogy hianyzik valaki melole,szeretre.torodesre...25F
2017. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele.Olykor egy lány megtetszik,nagyon közel kerülünk aztán nem keres.1 hétig magányosnak érzem magam,rájövök hogy hé itt van egy rakás könyv ami tetszik és még el se olvastam,meg megjött a kommunista hetilap.És ujra rendben minden:DDD
2017. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!