Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyenek a mai emberek...

Miért ilyenek a mai emberek társadalom?

Figyelt kérdés
nem lehet személyesen ismerkedni, barátnőt nem találok. Most már nem aza duma van hogy, van pasim a lányok részéről hanem hogy van csajom. rengetek a divat leszbikus de inkább bisze@uálisnak mondják magukat a mai 60 százalékban a lányok. Ha nincs jó pasi jó lesz a saját nemem is. Ez nagyon elszomoritó. Nekem soha nem volt csajom és 25 vagyok. Havert , meg barátot azok sincsenek nekem, az sincs mert szinte sneki nem megbízható. Nincs kivel elmennem sehova, moziba stb.. szüleimmel szoktam elmenni, kisebb nagyon rendezvényekre, és közben az a tudat, hoyg 25 vagyoks és benne ragadtam a gyerekkoromban, mert nem volt még kapcsolatom. Csak nem értem a mai lányokat, főként, normálsi sráccal meg nem tudok haverkodni, mindeni hazudik a másik szemébe, mindekinek csak a pénz, mindenki mindenkin átgázol.
2017. szept. 27. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
ha másnak sikerül, akkor valószínűleg nem a társadalommal van a fő probléma.
2017. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Másnak sem , akiknek meg igen, az meg egy kis százalék. Akiknek nem sikeül azok általában igy ki sem mozdulnak nagyon otthonról.
2017. szept. 27. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rossz emberekkel vagy körülvéve. Annyira görcsölsz azon, hogy eddig nem adatott meg párt találnod magadnak, hogy bevonzod az ilyen típusú embereket az életedbe, csak őket veszed észre. Próbáltál ismerkedni, barátkozni, bárkit is leszólítani valaha is? Ha beszélgettél már másokkal érdeklődtél irántuk is vagy csak az elkeseredettséged és panaszkodásodat közölted feléjük? Próbálj meg nyitni és bizakodni hiszen enélkül nem megy. Sokan vannak olyan helyzetben mint te, férfiak és nők egyaránt, a kérdés, hogy hajlandó vagy-e változtatni a hozzáállásodon, tenni is azért, hogy emberek közé kerülhess, társaságba, vagy továbbra is sajnáltatni akarod csupán magad, úgy, hogy közben nem veszed észre az élet apró örömeit. Próbálj meg pozitívan gondolkodni, és ne ítélkezz mások felett. Senkinek sincs tökéletes élete.
2017. szept. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy nincs önkritikád, nem látod magadban a hibát?
2017. szept. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De látom, midenkinek van hibája, senki nem tökéletes. Hikon viszont nem lehet változtatni, azon senki nem tud, valaki cigizik pl. az is hiba és stb. Én neten probálok ismerkedni, mert személyesen képtelen vagyok de 90%a selejt. Ilyne társkeresőkőn is, és stb.
2017. szept. 27. 21:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Mitől válik a szemedben valaki "selejt" emberré? Attól, hogy vannak rossz szokásai, esetleg előnytelen külsővel rendelkezik, dohányzik, bulizós természete van, egyéb viselkedési formák... még ugyanúgy lehet egy értékes ember. Kérdező elismered, hogy mindenkinek vannak hibái, és habár senki se várja el, hogy teljes mértékben kizárj minden tényezőt annál akivel ismerkedsz, te túlontúl elfogultan lenézed a hölgyeket. Kialakítottál magadban egy idealizált álomnő képet, és nem akarsz szembenézni a valósággal, pedig az élet nem tündérmese, és lehet valakivel boldog lehetnél, mégsem fektetsz bele energiát abba, hogy megismerd, esélyt adva magadnak, hogy párod lehessen, hiszen te a "szőke herceg" csakis hibátlan nőt érdemelsz. Ismeretlenül, interneten nem tudod 100%-osan kiismerni a másikat, ezért is kellene élőben is ismerkedned, barátságokra szert tenned. Viszont te már az elején leszögezted a fejedben, hogy mi nem fér bele az értékrendedbe, és emiatt nem is leszel képes észrevenni azt a nőt, aki boldoggá tehetne téged, mert csak ítélkezel felette, és általánosítasz, a rossz tapasztalatok miatt véleményezel másokat. Próbálj kicsit elnézőbb lenni másokkal szemben, hiszen te sem vagy tökéletes, neked is vannak hibáid, és ezzel az önsajnáltatással csakis magadat helyezed hátrányba. Próbáld megfogalmazni magadban, hogy neked mik lehetnek az előnytelen tulajdonságaid, szokásaid, és ezeken valamint a hozzáállásodon igyekezz változtatni, mert ha nem ismered be, hogy te sem vagy tökéletes, milyen jogon várnád el mástól, hogy az legyen és téged válasszon?
2017. szept. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha lenne egy kutyád, akkor tudnál kutyasétáltatás ürügyén ismerkedni.


De lehetnek a szüleidnek is olan ismerősei, akiknek lányaik vannak.


Elmehetsz önkéntesnek, és ott is lesznek önkéntes lányok.


Tempolmokban is vannak olyan közösségek, ahol fiatalok vannak. Sokszor túrázni járnak.

2017. szept. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagy a csordaszellem és gyenge vagy nincs egyéniségük...


Minden elvárás nélkül el kell indulni és ismerkedni személyesen utcán, kiállításon, rendezvényen...stb.Másként nem derül ki az, hogy ki érték s ki hulladék.

Ha semmit sem remélsz, akkor nem ér csalódás sem, de kellemes meglepetés érhet.

2017. szept. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!