Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek sok fiatal gondolk...

Szerintetek sok fiatal gondolkodik az öngyilkosságon? Vajon miért fejlődött idáig a társadalom?

Figyelt kérdés
2017. márc. 30. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Régen is sok volt az öngyilkos, csak nem volt internet, ahol terjedhetett volna hír(e).
2017. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, de en se szeretek elni sot utalok szval en megertem oket.
2017. márc. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

régenbezzegmindenjóvoltnemvoltakháborúkésjárványok

oh wait

2017. márc. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Magas társadalmi elvárások amiknek nem tudnak megfelelni.
2017. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

aww nézd csak nem is romlott annyit a helyzet, mint ahogy érzed, sőt, valamennyivel kevesebb öngyilkos van, mint az 1900as évek második felében.

Előtte ott voltak a világháborúk, szóval azt sem kéne visszasírni, az előtt meg fogalmam sincs, hogy mennyi ember lehetett öngyilkos, de csak nem lehetett olyan boldog a világ úgy, hogy szültél 10 gyereket akik közül 8 meghalt, aztán az meg extrémen szerencsés, aki megéri a 40 éves kort.

Fel a fejjel, a világ mindig is sz..r volt, nem csak te születtél rossz korszakba ;)

2017. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5

Aki azzal takarózik hogy szar a világ, az minek él.


Tapasztalatból mondom hogy ide haza, keservesen érzem magamat mert fillérekből kell mindent kiszámolni, jusson az autóra félre tenni, meg magamra.


Németben is voltam ott semmire nem volt gondom, felkeltem elmentem letudni a 8 óra melót, utána szabad voltam egész délután, eltudtam menni megnézni valamit ha kedvem volt, kipróbálhattam olyanokat amik Magyarba nincsenek, ott nem okozott gondot anyagiakat nézve hogy tetováltassak nagy felületet hisz kitudtam fizetni azt is egy havi fizetésből.


Ahol normális emberhez méltó élet van, és meg van az egészséges szabadsága egy dolgozó polgárnak ott statisztikailag kevesebb az önsanyargató ember, hisz tud tervezni, vannak céljai.


Itthon ilyen fizetések mellett nem is csodálkozok hogy sokan isznak, elhagyják magukat, meg bekattannak.


Én nem merném kinyírni magamat, mert még bőven van időm külföldre menekülni.

2017. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

14 éves vagyok. A körülöttem lévők állandóan csak elégedetlenkednek : Ez nincs az nincs... a szüleim ezt nem teszik meg pedig ez jár nekem...

Sokan közülük cigiznek. Más szóval: idióták akik nem lettek megnevelve rendesen. Őszintén szólva, már hálás vagyok azokért a pofonokért amiket kaptam. Azt hiszik hogy olyan rossz az életük, miközben egész nap telefonoznak, üzengetnek egymásnak és orrba szájba szelfiznek. Én speciel megvagyok a kutyámmal, meg azzal a mondással hogy: Ez csak egy rossz nap nem egy rossz élet...

Különben is! Senki nem akar rátörni az életükre, nincsenek deportálva olyan országokba ahol büntetlenül megerőszakolják őket, és senkit sem érdekel, mégis tudnak nyafogni, meg magukat sajnálni.

2017. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, biztos van akinek jó oka van rá...
2017. márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sokan akik erről harsognak azok "divatból", mert az emo óta ez menő. Általában pont a jómódú, népszerűek bohóckodnak.


De aki igazán ezen gondolkodik, az mindig az aki a háttérben áll, talán nem is tudja senki, hogy mire készül.

2017. márc. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#6 nem hiszem hogy teljes egészében átment amit érzékeltetni akartam, de nem számít, örülök, hogy jól megvagy, jót beszélgettünk... :)
2017. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!